• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2011 (HAC)

Szeretnéd, ha a 2012-es HAC-on nemzetközi mezőny lenne?

  • Igen, szerintem sokat emelne a verseny presztizsén és színvonalasabb akváriumok születnének. Én is j

    Votes: 7 15.9%
  • Nem, a külföldiek mindent megnyernének, elveszté az értelmét, hogy nevezzek

    Votes: 29 65.9%
  • Talán, nem tudom mennyiben változtatná meg a korábbi verseny hangulatát.

    Votes: 8 18.2%

  • Total voters
    44

viktorlantos

Alapító
Admin
Még 1-2 apróság és jövőhéten jelentkezem az izgalmas információkkal a versennyel kapcsolatosan.
Szerintem az idei derbi sem okoz majd csalódást. ;)

HAC 2011
Nevezési határidő 2011 november 11.
 
6141241331_f52a52df9e_b.jpg


Részletek hamarosan.... :angel:
 
Ja ja,rohadt jó lett ez a logo.
+plusz pont azért mert '11 11hó 11. napjáig kell beküldeni az akikat.
A zsűri meg... Jó lesz na. Klassz hogy beszerveztétek Filipet. De előlem nem lehet eltitkolni hogy a másik titkos két zsűritag pedig Oliver Knott, és Amano lesz :lol: :angel:
Már várom az idei contestet, már azért is, mert akkor már mindjárt itt lesz a karácsony :)
Viccet félretéve, algamentes felkészülést, és sok sikert kívánok minden nevezőnek!
 
Köszike mindenkinek. Legalább maradt még bennem szikra az előző életemből. YES! :lol:

Viszont remélem a verseny is legalább annyira szimpatikus. :p
Gyúrtunk rá rendesen....szerintem mutassuk meg Filipe-nek, hogy mifelénk is készülnek gyöngyszemek, itt is nőnek fák... ha nem is az akváriumban ;)

A verseny a legjobbaknak nem ér véget a HAC eredménnyel, jó eséllyel indulhattok más versenyen is hiszen van publicitása a dolognak és egyre többen érdeklődnek a HAC miatt. Múlt évben Hunor nagyon szép sikereket ért el a verseny utáni megmérettetéseken. :clap: :thumbup:

A múlt évi felhozatalra igazán büszkék voltunk, már alig várom, hogy mazsolázzunk az idei kertek között. Szerintem ezt minden zsűritag nevében mondhatom :thumbup: :angel:
 
Picit az IAPLC miatt csendben voltunk az esemény miatt, hogy megadjuk a kellő tiszteletet a Japán VB-nek. ;)

De most, hogy vége, szeretnék kis kedvet csinálni a magyar derbihez.....

Idén a Tropica beállt a szponzorok közé és szívesen segít minket a hobbi népszerűsítésében, ami önmagában is fantasztikus dolog. :clap: :clap: :thumbup:

Média partnerként az Akvarista.hu is segít tolni a szekeret. Üdvözöljük őket is, mint szponzorokat. Köszönjük! :clap: :thumbup:

Filipe Oliveira mellé pedig felkértük az angol fenegyereket George Farmer-t, hogy a Barcelonai contest után zsűrizzen velünk is. :clap: :thumbup:
Így a két európai ikonnal kiegészült a zsűri és remélhetőleg sok sok szép akváriummal kápráztattok el minket.
Én már nagyon várom milyen titkos, vagy a fórumon vagy máshol már látott és kivesézett aki indul majd.

Az első nevezések már meg is érkeztek, pedig a határidő még távol van.
Drukkolunk nektek! HAC 2011 nevezzetek!
 
És hogy az ázsiai vonalat is képvislejük kicsit, meghívtam Stan Chung-ot is a HAC zsűribe. Malájzia egyik, ha nem a legjobb akvakertészét, aki idén több trófeát is begyűjtött.

2011 - IAPLC 5. hely
2011 - ROAPLC 2. hely
2011 - ASE 2. hely

Ezen kívűl ASW zsűri is volt idén és az Aquafair kiállítás növényes versenyét is megnyerte. Nekem az egyik személyes kedvencem, ezért hatalmas megtiszteltetés, hogy segít nekünk kicsit ázsiai szemmel is kommentelni.

Az EU versenyekre ezt küldte:
5799924409_0c5d966d3b_b.jpg


majd megépítette nagyban és 5. lett az IAPLC versenyen

5800476230_4026b79e69_b.jpg


Most már teljesen felvértezve feladara készen várjuk az akikat. ;) :thumbup:
 
Micsoda zsűrik, mekkora nevek WOW. :thumbup:
Le a kalappal V., bámulatos szervezés!! ;)
 
:clap: :clap: :clap: A zsűriért! Nagyon ugyesek vagytok, grat! Így talán még nagyobb lesz a nemzetközi vízhang ;)

A tropicát meg pont kérdezni akartam, hogy most ott a tropical fisch-t értitek-e, vagy ti partizánkodtok fedőnéven a meglévő mellett, vagy mi van :mrgreen:
 
Back
Oldal tetejére