• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Huangshan-Tiandu-fen

Amazonia VS Tropica


  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Mivel nekem mind a négy koncepció tetszik, (a rajztudásért külön óriási piros pont) kizárásos módon közelíteném meg a saját tetszés indexemet.
A harmadikat zárnám ki először, mivel szerintem itt van az, hogy a hardscape jelenléte a leginkább uralkodó. Biztos nehezebb szépen az eredeti képet nem rombolva növényesíteni, mint a többit, ha csak nem valami nagyon minimál növényesítésű Buce Anubias moha akváriumot tervezel.
Aztán (bár nagyon jól néz ki) a másodikat zárnám ki. Ez a kissé eltérő leszakadt partfalas koncepció mellett is "sétagalopp" lenne már neked a Yakushima és az Aokigara után. ;)
Marad az egyes, és a négyes, és innen már bevallom nehéz kizárnom, mivel a kanyargó folyó, és a pangó mocsár is igen megindítja a fantáziámat.
Azért én hosszú gondolkodás után mégis az egyest zárnám ki, a számomra sok helyről ismerősnek tűnő, kevésbé izgalmas koncepció, és a kevesebb kidolgozható részlet miatt.
Így 1 szavazat a Négyesre. :)

Hozzáteszem, nekem bármelyik megugorhatatlan feladat lenne...
...MÉG :D
 
Üdv!
BEJEGYZÉS : 2017.05.21. 2 kg palack beüzemelés.
Ezen bejegyzés után,ez csak azért mert így nyom tudom követni majd a fogyás mértékét,szolgálok egy vízcserés képpel.
Ami a lényeg hogy heti szinten rengeteg Miryo-t szedek ki a hátsó traktusból,és a Pogotemon is iszonyatosan megindult.
Aminek külön örülök hogy a pinnatifida is nagyon sok új hajtást hoz mondjuk ezt serkentem is a folyamatos tőosztásokkal.Rá nagy feladat vár majd főleg a kisebb tövekre az új elrendezésben.
Szóval még egy hónap ;)

IMG_20170521_093019.jpg
 
Üdv.
Változások voltak,a neonok elúsztak így a terület ismét a Boraras fennhatóság alá került.
A növényeket iszonyat meg kellett ritkítanom az áramlás már kezdett vészesen csökkeni a maszlagban.
A kis akváriumból egy 10 fős blue carbon rili csapat került be,már régóta nem voltak garnélák az akváriumban és ez érezhető is volt,nagyon fontos a jelenlétük.
Csak kettő közelebbi képpet osztok.

4c0311d48c0fbefef1d18d0ffcc0f39b.jpg9c4cdcaa30dfbe34cc8ca26bb992449b.jpg

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Ebben biztos vagy?Ahogy ismerlek,lesz meg egy kicsi ide egy kicsi oda,és mindjárt 10 fajta van benne!
Patrik már többször előre látta a jövőt és nem csak nálam,ugyan is ma újabb 3 növénnyel bővült a lista ami így 21 féle növényt jelent jelenleg.
Az új érkezők : Microsorum Cristata , Fontinalis antipyretica , Taiwan moss
Pont ma számolgattam még 24 nap az indításig,ennyi ideje maradt az akváriumnak. Mondhatni felkészülten várom az indítást.
A köveket már nem látni benne,totális natúr akvárium lett :D

DSC07202.JPG
 
Üdv.Na ezt még megosztom,esténként a porckorong sérv fájdalmas velejáróit ezzel a látvánnyal enyhítem.View attachment 31855

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről

A porckorong sérv fájdalmait nem irigylem, de ezt a látványt én is örömmel viselném egy fárasztó nap után!
Nagyon szép és izgatottan várom az új indulását!
Mindent bele!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére