• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Hozzászolások szerkesztése, törlése

viktorlantos

Alapító
Admin
A mai naptól bekapcsoltunk egy korlátozást, hogy 90 percnél régebbi hozzászólást ne lehessen törölni. Korábban érvényben volt egy hasonló szabály a régi fórumon, de mióta az új fórumon voltunk nem volt korlátozás.

Leginkább azt próbáljuk elkerülni a lépéssel, hogy teljes topikok, beszélgetések váljanak értelmetlenné, mert a korábbi hozzászolásokat kitörlik.

Tehát 90 perc van a hozzászólás szerkesztésére vagy törlésére. Figyeljetek rá.

Köszi a megértést
 
Hmmm phpval elm. az idézett szöveg karakterszámát gondolom lehetne számolni és x karakterszám fölött replace-elni '....'-al. ;) Igaz ez a képekre nem megoldás.
 
Hmmm phpval elm. az idézett szöveg karakterszámát gondolom lehetne számolni és x karakterszám fölött replace-elni '....'-al. ;) Igaz ez a képekre nem megoldás.

Ki kellene stripelni az összes bbtaget. IMG, MEDIA stb.
A másik oldalon ezzel elveszne a lehetőség, hogy beidézz egy jó képet és mondj róla valamit. Ez mondjuk nem annyira jó.
 
Jogos. Mondok másikat. Több helyen láttam, hogy az idézetek alapból rejtettek, csak annyit olvashatsz ott, hogy 'Idézett szöveg megjelenítése'. Ha rákattintasz, akkor 'legördül' és máris el tudod olvasni.
 
Esetleg egy olyan funkciót beiktatni főként keres-kínál-eladó részeknél, hogy amikortól a tulajdonos tárgytalannak ítéli a bejegyzést, akkor azt egy kattintással érvénytelenné tudná tenni. A feledékenyekre gondolva pedig beállítani egy automatikus érvénytelenítést.
 
A naplóknál kellemetlen, hogy nem lehet az első bejegyzést módosítani, ahol a technikai jellemzők, növénylista, stb. vannak. Erre lesz valami megoldás?
 
Sajnos nem látok még megoldást rá.
Olyat sem lehetne, hogy szerkesztésnél nem lehetne törölni az eddig is ott lévőket, csak mondjuk egy "Szerk., dátum" után hozzáírni a változtatásokat. Így nem lehetne értelmetlenné tenni egy vitát, vagy bármit, de a szerkesztés funkció megmaradna. Egyébként nem értek hozzá, ez csak egy ötlet volt.
 
Olyat sem lehetne, hogy szerkesztésnél nem lehetne törölni az eddig is ott lévőket, csak mondjuk egy "Szerk., dátum" után hozzáírni a változtatásokat. Így nem lehetne értelmetlenné tenni egy vitát, vagy bármit, de a szerkesztés funkció megmaradna. Egyébként nem értek hozzá, ez csak egy ötlet volt.

Igyekszünk nem széthekkelni a gyári funkciókat. Ideiglenesen ha bővíteni kell régi napló tulajdonságot vagy valami, kérlek írjatok az egyik modinak.
 
Igyekszünk nem széthekkelni a gyári funkciókat. Ideiglenesen ha bővíteni kell régi napló tulajdonságot vagy valami, kérlek írjatok az egyik modinak.
szia Viktor
sűrgős segítségre lenne szükségem eheim 2213 szűrő légtelenítésével kapcsolatban tudom hogy nem jó a hely ahová írok de a sürgősség miatt írtam ide köszi
 
Sziasztok!

Van ötletetek, hogy miért nem tudom szerkeszteni egy ideje(kb 1 hete) a hozzászólásaimat, a szerkesztőablak ugyan megjelenik, de üresen. Firefox-ot használok, illetve próbaként feltettem az utódját, az Aurórát , de az sem jó. Érdekes módon a Win7 alap Explorerével meg jó. Természetesen kiürítettem a Firefox agyát, de továbbra sem működik. Előre is köszi a segítséget!
 
A naplóknál kellemetlen, hogy nem lehet az első bejegyzést módosítani, ahol a technikai jellemzők, növénylista, stb. vannak. Erre lesz valami megoldás?
Ez még most sem megoldott?
Esetleg a naplóknál bevezetni azt, hogy aki nyitotta azt módosíthassa a benne lévő saját postjait?
 
Back
Oldal tetejére