• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Homokvihar

A kedvenc csigáim. Ezek nem olyan szaporák, mint a hólyagcsigák.
DSC_0047_3743.JPG DSC_0048_3744.JPG

Nagyon szépen bepirosodtak a lazacok.
DSC_0022_3718.JPG DSC_0025_3721.JPG

A Molly és az Amano cirkáló.
DSC_0049_3745.JPG DSC_0052_3746.JPG
Ezt a növényt szeretik a garnélák nagyon.
DSC_0028_3724.JPG

Ez pedig a kedvenc moha fajtám. Fontinalis sp. 'Willow'.

DSC_0020_3716.JPG

Ez pedig az Anubias gracilis-szintén kedvenc a különleges formájú levelei miatt. Amikor ide áttettem akkor még csak 7 levele volt, most 11, bár kicsik.
DSC_0018_3714.JPG

Sajnos voltak veszteségek is. Az átrendezéskor az utolsó darab Neonhal elhúnyt, 1 hete pedig 1 lazac és az egy szem géb is elúszott.
 
Utoljára módosított:
Ez is szép remélem ebbe is ős dzsulgel lesz azok úgy tetszenek;). Irigylek mindenkit aki nagyobb akit tud üzemeltetni,Nekem sajna hely szűke miatt csak azis majd 54 lityi:(.
 
Ez is szép remélem ebbe is ős dzsulgel lesz azok úgy tetszenek;). Irigylek mindenkit aki nagyobb akit tud üzemeltetni,Nekem sajna hely szűke miatt csak azis majd 54 lityi:(.
Minden relatív, vigasztaljon, hogy nálam a max.40 liter!
 
Megvolt ma a vízcsere. Le kellett aratnom az úszónövényeket megint.

DSC_0140_3834.JPG
A csigáim :)

DSC_0105_3799.JPG DSC_0110_3804.JPG

Garnélák
DSC_0112_3806.JPG DSC_0148_3842.JPG

Halacskák
DSC_0161_3855.JPG
DSC_0188_3882.JPG

Itt rendben van minden. Visszaraktam az üveg Lilly-t a műanyag helyett és ha már úgyis leszedtem a csövet, ki is takarítottam. Az 5-5 pumpa Green Aqua Micro Macro elegendőnek látszik, ezt hetente adom, nem naponta. A Bolbitist ritkítottam, tettem át a másik 2 akváriumba.
 
Az Atman cf800-as szűrő nagyon hamar elkoszolódott, úgyhogy előszedtem a Tetra 1200 plusz szűrőt és újra beüzemeltem ide. Az alsó kosárba biolabda került és egy szivacs, a többibe biológiai szűrőanyag-mátrix és egy hozzá nagyon hasonló más szűrőanyag-, plusz perlon a tetejére. Hááát, flow az van, remélem nem lesz ecsetalga invázió. A Páncélosharcsák egészen megélénkültek. A kis cukik. :love:
 
Az Atman cf800-as szűrő nagyon hamar elkoszolódott, úgyhogy előszedtem a Tetra 1200 plusz szűrőt és újra beüzemeltem ide. Az alsó kosárba biolabda került és egy szivacs, a többibe biológiai szűrőanyag-mátrix és egy hozzá nagyon hasonló más szűrőanyag-, plusz perlon a tetejére. Hááát, flow az van, remélem nem lesz ecsetalga invázió. A Páncélosharcsák egészen megélénkültek. A kis cukik. :love:
A szűrőcsere jó döntés volt, túlszűrt akvárium nincs, tudod!
Na, a coryk akkor holnapra tuti megint leikráznak.
 
Back
Oldal tetejére