• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Homokozó

IMG_20210818_165332.jpg
Megcsináltam a vízcserét. A héten volt 28 fokos a víz. Most 26. Maradt még Weeping moha, azt felkötöztem 3 lávakő darabra, és ide tettem.
IMG_20210818_165626.jpg
Ezt a Microsorumot a kis akváriumból tettem ide. Ennek sárgásak a levélvégei. Biztos jót tesz neki a több fény.
Eddig heti tápozás volt, mostantól itt is napi tápozás lesz.
 
Hamarosan újra átrendezem az akváriumot. Algásodik megint, a talaj mindig a homokon köt ki.
Itt a leplezetlen valóság.
20211230_153101.jpg20211230_153054.jpg20211230_153105.jpg

Nem lesz nagy attrakció. Csak kvarchomok, homok. Bedobálom az összes fát, követ. Ahogy esik, úgy puffan, persze az üvegre vigyázva. Nem is nagyon lesz ültetett növény, bár a Cryptocoryn egész jól elvan elől, a homokban.
Nagyon egyszerű lesz, eltart egy egész napig az akció.
 
Hamarosan újra átrendezem az akváriumot. Algásodik megint, a talaj mindig a homokon köt ki.
Itt a leplezetlen valóság.

Nem lesz nagy attrakció. Csak kvarchomok, homok. Bedobálom az összes fát, követ. Ahogy esik, úgy puffan, persze az üvegre vigyázva. Nem is nagyon lesz ültetett növény, bár a Cryptocoryn egész jól elvan elől, a homokban.
Nagyon egyszerű lesz, eltart egy egész napig az akció.
Sötét aljzatra menj rá, mert az nem veri vissza úgy a fényt, tehát egyet kilősz az alga fegyvertárából.
A Crypto még a betonban is szépen fejlődik, olyan, mint a kutyatej: ott is felüti a fejét, ahol nem számítasz rá, és terjed. :D
 
Hamarosan újra átrendezem az akváriumot. Algásodik megint, a talaj mindig a homokon köt ki.
Itt a leplezetlen valóság.
View attachment 160937View attachment 160938View attachment 160939

Nem lesz nagy attrakció. Csak kvarchomok, homok. Bedobálom az összes fát, követ. Ahogy esik, úgy puffan, persze az üvegre vigyázva. Nem is nagyon lesz ültetett növény, bár a Cryptocoryn egész jól elvan elől, a homokban.
Nagyon egyszerű lesz, eltart egy egész napig az akció.
Izgatottan várom az újbeszámolót az egy napos átrendezésről.
Lesz saját naplója vagy itt folytatod?
 
Back
Oldal tetejére