• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Homokozó

Nekem is volt pár darab, de azok mintázata inkább a 3. képre hasonlított, nem ilyen szép csíkos volt. Sok kárt nem okoztak, mert gyorsan itthagytak. :( Nem tetszett nekik a rendszer.
Az hím lehetett. Viszont ha több hím van, akkor az egyik domináns és annak szebbek a színei.
A 3.oldalon van róluk kép.
 
Az hím lehetett. Viszont ha több hím van, akkor az egyik domináns és annak szebbek a színei.
A 3.oldalon van róluk kép.
Nem gondolom, hogy hímek voltak, mert egyformán szürke volt mind. Kicsit irigykedtem is a színes hímek miatt, amikor másnál láttam róla képeket. De, amikor olvastam a területvédő, nem igazán békés viselkedéséról, akkor már nem is sajnáltam annyira... ;)
 
Egyébként nem lesz semmi különös. Abból dolgozom ami itthon van, ugyanez a talaj-kvarchomok, homok-kerül az akváriumba. Low tech akvárium, 80 cm széles 36w t8 fénycsővel. Ami minden számítás szerint kevés, de ez a növényeket sosem zavarta, a Rotala és a Palustris mindig szép színeket mutatott. Szóval a régi Zöldséges, uszonyos stílus várható.
Zöldséges,uszonyos növényraktár
 
Te tényleg egy Terminátor vagy. :ROFLMAO:
Jelentem, megejtettem egy bő feles vízcserét (hideg vízzel), megint kaptak tubit. Szóval szerintem éjszaka az akváriumot lebujjá alakítják majd. 😁
 
Mára befejeztem, elfogyott az enerdzsi.
A 160-as akváriumot kiürítettem. Átmostam az aljzatot, amit átraktam a 112 literesbe, amit előtte kitisztítottam. Új polifoamot is tettem alá. A régi-új akvárium a helyén, a szűrő a 60 literes hordóban, akvárium vízben működik. Ezzel a vízzel fogom feltölteni az új akváriumot. Az állatok: 3géb, 3 kis harcsa, 1 Ottó és 1 Amano a 30-as akváriumban ideiglenesen.
Holnap folytatom. A fákat le kell sikálnom mielőtt az akváriumba teszem. Szanaszét vannak az akvás cuccok a lakásban.
 
Utoljára módosított:
Még leírom ide,hogy a Páncélosharcsák, a Zöld neonok és a Sziámi algázo új helyre kerültek. A Sziámikkal kapcsolatban meg kell jegyezzem, hogy a legutóbbi átrendezéskor, amikor az akvárium másik szobába került, a halak egy műanyag ládában voltak és a 3 Sziámi közül 1 eltűnt, pedig a láda le volt fedve. Egy valami történhetett, mivel nem találtam hal tetemet, és az Ő.
20220609_100121.jpg
Megette a cica. Más nem történhetett. Tudni kell, hogy Bolyhoska csak a halas eledelt kedveli, száraz és konzerves eledelben is. Így szokott beállni, amikor azt szeretné, hogy kikeféljük a bundáját. A gazdi is és a cicája is szereti a halakat. Így van ez rendjén.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére