• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hol vásároljunk növényt?

Sziasztok!
Ez a két bolt ugyanaz? Vízinövény Kft / Vízinövény online
Nekem az a fura, hogy a telephely címe és a vállalkozó neve ugyanaz. De akkor miért árulják pl. a Crinum natans nevű növényt az egyik helyen 990 forintért, a másik helyen 1035-ért? A többi növénynél ugyanilyen árkülönbség van. És miért különböző a kiszállítási díj? Amúgy az első helyről vettem növényt 3 éve, korrektek voltak, a növények is szépek, de akkor sem értem az árkülönbség okát.
 
Sziasztok !
Én egyszer rendeltem tropica növényt :a szállítás gyors volt,a növények szépek voltak és nagy adagok bár a rotala nagyon rossz állapotú volt ,de a mennyiség kárpótolt és az is,hogy hamar rendbe jött
rendeltem a vizinövény.hu-ról :hát az valami förtelem volt amit küldtek, a moha gyakorlatilag egy marha büdös rohadó izé volt ...a többi növény is borzasztó állapotban volt és volt 4 db olyan cserép amiben kb 1,2 db fél centis levél darab volt .Ennek az lett a következménye ,hogy fogtam és az egészet bevágtam a kukába kb 2 cserépnyi növény kivételével :thumbdown: bár azt hozzá tenném ,hogy tél volt és nagyon hideg...
Most az interaqua-florátol fogok rendelni ,mert amit láttam a terraplázán az valami elképesztő volt ! tropica minőségű növények hatalmas adagokban kivétel nélkül :clap: ,de majd meglátjuk ,hogy amit rendelek az is olyan lesz-e.Majd dobok fel képeket a növényekről a ha megérkeztek.
 
Sziasztok!
Aquadepo-ban most volt jópár aquafleur-os növény a a külön medencében.
Tropicas minőség, árban viszont annál olcsóbb, el is hoztam két cryptot.
Tele új hajtással, hibátlanok. :thumbup:
 
Sziasztok!

Valakinek esetleg van valamilyen tapasztalata a trendkert webáruházával kapcsolatban? Kép alapján elég szép növényeik vannak és az árak is "barátinak" tűnnek.
 
Back
Oldal tetejére