• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hol vásároljunk Garnélákat?

talachi

Legenda
Legjobb napló
Gondoltam legyen egy ilyen téma is! Én most tervezem pár garnéla beszerzését és fogalmam sincs hol lehet őket beszerezni!
 
Mondjuk a Zsili boltban szokott lenni. ( BP. XI ker. Bocskai úton a Fehérvári és a Kosztolányi között, Kosztolányi térhez közelebb)
 
Szerintem ez már lehet reklámnak minősülő kategória... Örsön a bevásárló központban (nem a sugárban) láttam red cherryt és népstadion környékén a Gizella utcában pedig Amano-t. Utóbbi helyen vásároltam már és elégedett vagyok velük.
 
Esetleg az akvarista fórumot is érdemes megnézned garnéla ügyben. Szoktak hírdetni.
Mivel a garnélák elég időszakosak a legtöbb boltban, hol vannak hol nincsenek én felhívnék párat a helyedben, mert olyan boltot nem nagyon ismerek, ahol tuti, hogy mindig van.
 
Ahol én szoktam venni:
- Vadon
- Galapagos (West End)
- Anim-All (Pólus)
- Aquadepo

A négy leggyakoribb faj a kereskedésekben az amano, a red cherry, az üveggarnéla és a legyezőgarnéla. Néha ritkább fajok is előfordulnak, de a felsoroltak a fenti boltokban általában kaphatóak.

De az akvarista fórumot Viktorhoz hasonlóan én is ajánlom megnézni vásárlás előtt. Pl. red cherry bolti ára 400 Ft körül van, az említett oldalon hirdetőktől már 150-200 Ft-ért beszerezhető.
 
talachi said:
Gondoltam legyen egy ilyen téma is! Én most tervezem pár garnéla beszerzését és fogalmam sincs hol lehet őket beszerezni!

Én a helyedben kivárnám a következő távol keleti utat és hoznék onnan néhány különlegességet ;)
 
Hülye kérdés lesz de nekem olyan bolt kell ami házhoz hozza nekem a garnikat :)-ugyanis a környéken nehézkes beszerezni itt a dunántúlon.
Egyébként meddig bírnák ki a szállítást?
 
Hülye kérdés lesz de nekem olyan bolt kell ami házhoz hozza nekem a garnikat :)-ugyanis a környéken nehézkes beszerezni itt a dunántúlon.
Egyébként meddig bírnák ki a szállítást?

külföldi honlapokon nézz körbe, ugyan a garnélák olcsók, e a biztosításos 1 napos szállítás ára húzós szokott lenni.
 
Back
Oldal tetejére