• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hírlevelek

Mit látnál szívesen a jövőben hírleveleinkben?

  • Publicisztika és olvasmányos cuccok is jöhetnek

    Votes: 16 59.3%
  • Inkább a termékek és akciók kellenének

    Votes: 11 40.7%
  • Hírlevelet elvből nem olvasok

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    27

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Éppen most olvastam a márciusi hírlevelet így gondoltam nyitok egy ilyen topicot, remélem nem probléma :angel:
Ismét jóra sikeredett a mail. "Miután Keymaker (Balázs) elolvasta a hírlevelünk első változatát, közölte, hogy az ilyen száraz marketing dumával az égvilágon senkit nem fogunk meghatni. Vettem tehát egy nagy levegőt és az egész addigi irományt egy mozdulattal kitöröltem."
Ezen jót nevettem. :lol:
Reméljük még sok ilyen levelet fogunk kapni :)
 
Labirintkopoltyus said:
Nekem nem jelennek meg a képek...az normális ?:S

Add hozzá a küldőt a biztonságos listához. Levelező függő ez hogy működik.
Milyen programot használsz?
 
viktorlantos said:
Labirintkopoltyus said:
Nekem nem jelennek meg a képek...az normális ?:S

Add hozzá a küldőt a biztonságos listához. Levelező függő ez hogy működik.
Milyen programot használsz?

Windows live mailt használok. Köszi a segítséget. Esetleg tipp hogy mit lenne érdemes?
 
Labirintkopoltyus said:
viktorlantos said:
Labirintkopoltyus said:
Nekem nem jelennek meg a képek...az normális ?:S

Add hozzá a küldőt a biztonságos listához. Levelező függő ez hogy működik.
Milyen programot használsz?

Windows live mailt használok. Köszi a segítséget. Esetleg tipp hogy mit lenne érdemes?

A windows live mail is alapbó blokkolja a képeket. Megkellene nézni a program használatot hogy lehet engedélyezni. Sajnos nem ilyen programot használok, csak tudom hogy a WLM alapbol nem jeleniti meg a képet biztonsagi okokból.
 
Sikerült megtalálnom szóval most már megjeleníti. azt szabad tudni hogy Te mit használsz vagy mit érdemes? Bevallom őszintén azért használom ezt mert kiakartam próbálni milyen egy levelező program...
 
Labirintkopoltyus said:
Sikerült megtalálnom szóval most már megjeleníti. azt szabad tudni hogy Te mit használsz vagy mit érdemes? Bevallom őszintén azért használom ezt mert kiakartam próbálni milyen egy levelező program...

Üzleti levelezésre outlook, egyébként gmail még. a live mail is nagyon jo kis progi és ingyenes. csak mióta képekkel is lehet visszaéléseket csinálni, sok levelező progiban kikapcsolták az automata képmegjelenítést.
szóval ez az érdekedben van a progival nincs gond ;)
 
Back
Oldal tetejére