• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hiba

sziasztok!
én vagyok egyedül azzal a hibával, hogy időnként ha egy-egy bejegyzést akarok megnyitni, akkor a linkclk oldal nyílik meg és azt írja ki hogy invalid url, és nagyon sok esetben így van. mozilla,chrome, ie, mind1 ugyan ezt produkálja az összessel is, telefonnal nem. ha telefonról átküldöm a linket és megnyitom géppel akkor működik. arra tudok gondolni hogy ez ilyen adfly jellegű oldal, amit még simán le tudnék nyelni, mivel fontos hogy több lábon álljon a biznisz, de hogy emiatt ne tudjak nyugodtan fórumozni az elég kiábrándító :poop:(n)(n)
 
sziasztok!
én vagyok egyedül azzal a hibával, hogy időnként ha egy-egy bejegyzést akarok megnyitni, akkor a linkclk oldal nyílik meg és azt írja ki hogy invalid url, és nagyon sok esetben így van. mozilla,chrome, ie, mind1 ugyan ezt produkálja az összessel is, telefonnal nem. ha telefonról átküldöm a linket és megnyitom géppel akkor működik. arra tudok gondolni hogy ez ilyen adfly jellegű oldal, amit még simán le tudnék nyelni, mivel fontos hogy több lábon álljon a biznisz, de hogy emiatt ne tudjak nyugodtan fórumozni az elég kiábrándító :poop:(n)(n)

Arra tudok gondolni, hogy valami gond van a gépeddel.
A fórum néhány oldalt cache-ből tölt be, de ez sem produkálna ilyesmit.

Nálam Firefox, IE simán megy csont nélkül. Eddig nem kaptam hasonló visszajelzést.
A fórumon nincs beépítve semmilyen külső adserver és nem adunk el klikkeket csak azért, hogy menjen a bolt. Saját adszerver szolgálja ki a GA bannereket is.
 
akkor nem értem.. időnként amikor megnyitok valamit akkor az ad.fly oldal jön be, de onnan legalább tovább tudok lépni a bejegyzésekhez... fura
 
akkor nem értem.. időnként amikor megnyitok valamit akkor az ad.fly oldal jön be, de onnan legalább tovább tudok lépni a bejegyzésekhez... fura

ez az ad.fly service valami nyavaja ami letöltős oldalak miatt települ a gépedre? próbáltam googlizni, de most picit be vagyok havazva.
a találatok alapján nekem ennek tűnik. nem fórum miatt van
 
ez az ad.fly service valami nyavaja ami letöltős oldalak miatt települ a gépedre? próbáltam googlizni, de most picit be vagyok havazva.
a találatok alapján nekem ennek tűnik. nem fórum miatt van

nem teljesen.. az ad.fly egy olyan weboldal, amit általában online filmek linkjeihez szoktak tenni, rákattintassz a linkre, majd bejön ez az ad.fly oldal, itt kb 5mpet kell időznöd, majd megjelenik a tovább lehetőség, ami a tényleges linkhez visz. x darab kattintás után a link üzmeltetője kap 1$-t vagy valami ilyesmi. egyébként nagyon köszönöm hogy próbálsz segíteni, most csinálok egy teljes vírusírtást, aztán elválik mi lesz
 
nem teljesen.. az ad.fly egy olyan weboldal, amit általában online filmek linkjeihez szoktak tenni, rákattintassz a linkre, majd bejön ez az ad.fly oldal, itt kb 5mpet kell időznöd, majd megjelenik a tovább lehetőség, ami a tényleges linkhez visz. x darab kattintás után a link üzmeltetője kap 1$-t vagy valami ilyesmi. egyébként nagyon köszönöm hogy próbálsz segíteni, most csinálok egy teljes vírusírtást, aztán elválik mi lesz

Jaja vili. Arra gondolok, hogy ezért a szép ingyenes szolgáltatásért betelepül egy plugin az összes böngésződbe és időnként próbálna reklámot tolni neked. Amit viszont egy esetleges adblocker nem enged a gépeden.
Esetleg nézd meg a telepített programok között nem található e meg és szedd le.
Ha böngészőbe épül be, akkor lehet csak a böngészők add-on bővítményei között tudod kikapcsolni.
 
mind a 3 böngészőbe be volt építve egy select links plugin, ennek eltakarítása megoldotta a problémát. nagyon szépen köszönöm a segítséget :happy:
 
Most már nekem is megoldódott. Köszönöm!

Mindig várni kell egy kicsit. Ha teljesülnek a feltételek a következő feldolgozó rutin átrak a megfelelő csoportba.
Ezek a fedolgozók a szerver terhelés csökkentése miatt csak x időnként futnak le. Most pl lefutott akkor. Ilyenkor mindenki aki megfelel a kritériumoknak átkerül a másik csoportba.
 
Sajnos a hozzä szoläsoknäl nem tudok idezni,igy kenytelen vagyok az egeszet idezni,vagy nem hozzä szolni.A naplomban teljesen eltüntek a hangulat jelek kis betü stb.kepbeszuräs se megy mert nincs ikon!!Szerintetek mi a teendö???
 
@viktorlantos Nem tudok privát üzenetet küldeni, ezt a hibát kapom kb. egy órája: A server error occurred. Please try again later. (délelőtt még ment)
 
szééép, a beszélgetéseimet olvasod :D amúgy köszi

A szerver ilyenkor nem a beszélgetést mutatja, hanem mysql exceptiont dob logban (ha ez mond valamit) :) és trace és némi infó kíséretében eltárolja a hibát.
Ebből beazonosítható hogy a fórumon belül melyik modullal vagy részegységgel van a hiba. Hogy azon belül miért lehet.

A beszélgetésben volt egy idézőjel karakter. Most úgy látom ezért hasalt el a cucc. A szerver oldalon már 2 oldalnyi hibát dobott. Ezért kénytelen voltam mindkettőtöket kiléptetni a beszélgetésből.
Remélem, mivel törölni nem tudtam most már nem lesz hiba. Próbáld meg újra elküldeni az üzit. De lehet csak úgy tudod ha új beszélgetést kezdeményezel vele.
 
Utoljára módosított:
Mivel csak ez a beszélgetés szál volt hibás ebből gondolom hogy csak a ti beszélgetésetekkel volt probléma. Remélem megoldódik. Hahózz ha igen.
 
Back
Oldal tetejére