• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hiba

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a gond mert nem tudok üzenetet küldeni senkinek.
Azt jelzi ,hogy elment de se a kimenő se az érintett bejövő mappájában nincs üzenet??
 
ikiriki said:
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a gond mert nem tudok üzenetet küldeni senkinek.
Azt jelzi ,hogy elment de se a kimenő se az érintett bejövő mappájában nincs üzenet??

Újak nem küldhetnek levelet amíg nincs meg az 5hsz. ;)
 
Mostanában egyre többször fordul elő, hogy a hozzászólás elküldése után hosszú-hosszú idő elteltével kiírja, hogy a szerver nem válaszol, próbáljam meg később. Természetesen 2-3 próba után feladom, de aztán egyszer csak látom, hogy bizony megvannak a hozzászólásaim, méghozzá 2-3X is, tehát elküldte mindet, de negatív visszajelzéssel számomra. Mással is előfordul ez, vagy esetleg cégen belül kéne keresni az okát? Gyanítom a fórum hibája, mert nem állandó a jelenség, 10 esetben 9X semmi gond nincs.
 
Szerver terheltség miatt van ez időnként. Picit pörög a fórum és minden más ami a szerveren van.

Folyamatosan monitorozzuk, de lehet az lesz a vége, hogy a fórumot új helyre kell költöztetnünk mert ezt is kinőttük.
 
Nem sikerül megsasolnom a Naplókat többször próbáltam a du folyamán, de mindig az lábi üzit dobja, minden egyéb mást látok.
Magyar Akvakertész Fórum - Hiba
A server error occurred. Please try again later.
Csak nálam van gond?
 
Valami gebasz volt a napló miniatűr képekkel. Amíg nem találom meg az okát lekapcsoltam azt a funkciót így most megint használható. Kis türelmet jelentkezem ha sikerül orvosolni és visszaálítható a miniatűr kép.
 
FONTOS!

A mai napon reggeltől elérhetetlen volt a fórum egy technikai hiba miatt. Úgy látszik kinőttük a jelenlegi szervert, ezért elkezdtük új szerver után nézni. Lehetséges, hogy a következő napokban még előfordulhat hasonló eset, amíg nem oldjuk meg a költözést, ezért egy kis türelmet kérünk.

Köszi a megértést :bookworm:
 
Sziasztok!

Nincs jogosultságom az "Keres, kínál, eladó", "Hol vásároljunk?" topicba!
Vagy büntiben vagyok, vagy valami félre sikerült az új regisztráltak limitjénél!
(DE GYORSAN ÍROK MÉG 15 BEJEGYZÉST ÉS AKKOR MEG LESZ MA A 25!)

A.ttila
 
Sziasztok!

21-nél (ezzel 22) többet nem tudok már így egy ülésben kicsiholni magamból!
Majd világosban folytatom!
Egyenlőre a naplóknál jeleztem, amit szerettem volna!

Remélem sikerül megjavítani!

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Nincs jogosultságom az "Keres, kínál, eladó", "Hol vásároljunk?" topicba!
Vagy büntiben vagyok, vagy valami félre sikerült az új regisztráltak limitjénél!
(DE GYORSAN ÍROK MÉG 15 BEJEGYZÉST ÉS AKKOR MEG LESZ MA A 25!)

A.ttila

Pill dolgozom az ügyön valami gixer van.

Csatlakozom a szamárpadhoz. Én sem vagyok jogosult.:(
Még szerencse, hogy a fórum csak kb. 10%-án rágtam át magam, így van mit csinálni addig is!:bookworm:

Köszi Viktor a segítséget!
Megoldódott!(y)
 
Nah véletlenül Levi accountjával írtam be :( megkért tegnap hogy nézzem meg a hibát nála.

Szóval lényeg a lényeg a hol vásároljunk topikon kívül minden más topikba rendesen tudtok írni. Üzenetküldés működik. A probléma a csoportrendszer jogosultsági rendszere miatt volt.
Most minden ok. Később beleásom magam a problémába.

Nálam is le vannak tiltva jogosultságok.

Jani nálad is mennie kell mindennek kivéve a hol vásároljunk .... itt tesztelem a jogosultságokat majd.
 
Jogosultságok visszakapcsolva. Letesztelve. Régi userek akik már 25 bejegyzésnél többet írtak, illetve 2 hétnél régebben vannak regisztrálva gond nélkül használhatják a privát üzenetet, adok-veszek topikokat és a hol vásároljunk topikokat.

Akik friss regisztráltak, ezeket a szolgáltatásokat addig nem tudják használni, míg túl nem lépik a limitet.
 
Gondolom most eléggé el vagytok havazva a fórum költöztetésével, szóval nem a legfontosabb, de azért leírom. :)
A "megfigyelt témák" fülecske alatt, ha ráklattyintok a "Mutasd az összes megfigyelt témát." szövegre, akkor a cím alatt "This is a list of all the threads that you are watching." olvasható, valamint a választható eksünök nagy része is angol.
Szerintem az angol szövegek bejelentésére lehetne nyitni egy topicot, azt hiszem még láttam egy-két helyen idegen nyelvű dolgokat. :geek:
 
Back
Oldal tetejére