• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hiba

tibicuk

Legenda
Legjobb napló
Érdekes dolog törénik nálam.Mozzilával nem tudom megnyitni az akvakertészt.Minden mást meg tudok nyitni vele,de a fórumnál mindig túlterheltségre hivatkozik.Explorerrel minden ok.Próbáltam már úgy is,hogy beírom a keresőbe,vagy Nigro blogjáról próbálom megnyitni,ugyan az a helyzet.Tudtok-e valami gyógyírt erre?Tegnap csak a rókával próbáltam,már elvonási tüneteim voltak. :)
 
tibicuk said:
Érdekes dolog törénik nálam.Mozzilával nem tudom megnyitni az akvakertészt.Minden mást meg tudok nyitni vele,de a fórumnál mindig túlterheltségre hivatkozik.Explorerrel minden ok.Próbáltam már úgy is,hogy beírom a keresőbe,vagy Nigro blogjáról próbálom megnyitni,ugyan az a helyzet.Tudtok-e valami gyógyírt erre?Tegnap csak a rókával próbáltam,már elvonási tüneteim voltak. :)

valami gond lehet a firefox-al nálad. ezt a bejegyzést is arról írom gond nélkül fut.
 
Nálam vasárnap délelőtt csinálta a firefox és az explorer is, csak a nyitó oldalt tudtam megnyitni mást nem.
 
kisszsu said:
Nálam vasárnap délelőtt csinálta a firefox és az explorer is, csak a nyitó oldalt tudtam megnyitni mást nem.

az szerver probléma miatt volt. kihíztuk a jelenlegi helyünket :shock: emiatt volt csak a nyitó elérhető egy ideig.
 
tibicuk said:
Érdekes dolog törénik nálam.Mozzilával nem tudom megnyitni az akvakertészt.Minden mást meg tudok nyitni vele,de a fórumnál mindig túlterheltségre hivatkozik.Explorerrel minden ok.Próbáltam már úgy is,hogy beírom a keresőbe,vagy Nigro blogjáról próbálom megnyitni,ugyan az a helyzet.Tudtok-e valami gyógyírt erre?Tegnap csak a rókával próbáltam,már elvonási tüneteim voltak. :)

A problémára azóta sincs megoldás.A 20-on éves sógorom informatikus sulit végzett,nem találta meg,hogy mi a baj.Azt mondta mindent átnézett,ellenörzött.
Van egy asztali gépünk is,ott bejön a fórum,mindenhol máshol bejön.

Telepített valami Google Chrome böngésző progit,azzal bejön. Csak úgy látom angolul tud helyesírni.
 
tibicuk said:
tibicuk said:
Érdekes dolog törénik nálam.Mozzilával nem tudom megnyitni az akvakertészt.Minden mást meg tudok nyitni vele,de a fórumnál mindig túlterheltségre hivatkozik.Explorerrel minden ok.Próbáltam már úgy is,hogy beírom a keresőbe,vagy Nigro blogjáról próbálom megnyitni,ugyan az a helyzet.Tudtok-e valami gyógyírt erre?Tegnap csak a rókával próbáltam,már elvonási tüneteim voltak. :)

A problémára azóta sincs megoldás.A 20-on éves sógorom informatikus sulit végzett,nem találta meg,hogy mi a baj.Azt mondta mindent átnézett,ellenörzött.
Van egy asztali gépünk is,ott bejön a fórum,mindenhol máshol bejön.

Telepített valami Google Chrome böngésző progit,azzal bejön. Csak úgy látom angolul tud helyesírni.

Sajnos valami gáz lehet a böngésződdel. Hogy ezt egy bővítmény okozza, vagy valami más azt nem tudom. De mivel izolált esetről van szó ez nem a fórum hibája. Az pedig, hogy a gépen más böngészővel fut méginkább a firefox hibájára utal.

Lehet megpróbálnám leszedni, újratelepíteni, kikapcsolni az összes bővítményt stb. Nálam megy minden gépen minden böngészőn.
 
Egyik napról a másikra bejelentkezéskor akadt némi gondom. Opera-t használok (10.10).

Úgy tűnik a hiba a sütik környékén van/volt: login után vagy a munkamenet-sütik érkeztek meg helytelenül, vagy rosszul tárolta az Opera, vagy rosszul küldte vissza. Ezt abból sejtem, hogy bejelentkezés után bár az első oldal amit letöltött még azt mondta, hogy bent vagyok, első navigáció után már idegennek tekintett. Mintha duplikált süti bejegyzéseket is láttam volna a süti táramban. Lehet ez a marha megkapta a sütiket, csak a lejártakat küldözgette vissza a fórumnak. :D Meg van az esélye, hogy az én készülékemben van a hiba. Minden esetre miután töröltem az ide tartozó süti bejegyzéseket, úgy login után már sikerrel navigáltam.
 
Dyin said:
Egyik napról a másikra bejelentkezéskor akadt némi gondom. Opera-t használok (10.10).

Úgy tűnik a hiba a sütik környékén van/volt: login után vagy a munkamenet-sütik érkeztek meg helytelenül, vagy rosszul tárolta az Opera, vagy rosszul küldte vissza. Ezt abból sejtem, hogy bejelentkezés után bár az első oldal amit letöltött még azt mondta, hogy bent vagyok, első navigáció után már idegennek tekintett. Mintha duplikált süti bejegyzéseket is láttam volna a süti táramban. Lehet ez a marha megkapta a sütiket, csak a lejártakat küldözgette vissza a fórumnak. :D Meg van az esélye, hogy az én készülékemben van a hiba. Minden esetre miután töröltem az ide tartozó süti bejegyzéseket, úgy login után már sikerrel navigáltam.

Opera 10.10-zel Vista alatt hasonlót tapasztalok, XP alatt rendben. Más böngészővel szintén OK.
 
Időnként engem is ki szokott vágni IE alatt. Pl új bejegyzéseket nézem és ha back-el visszamegyek a listára időnként előfordul. Lehet böngésző dolog vagy a fórum motor szerencsétlensége. Nálam még nem öltött zavaró méreteket.

Minden más navigáláskor jó, de a visszalépkedést nem mindig szereti.
 
Szia!
Légyszi segítsetek nekem.A laptopomon véletlenül letiltottam az egeret,egyhelyben áll,nem mozog.Van egy billentyűparancs,amivel újra lehet éleszteni.
Előre is köszi
 
Proci vagy Ati nem jó a chat a blogon. Nem mintha olyan sok ember lenne mindig.
 
Fujitsu Siemens,Amilo Pa2548.
Van rajta egy "egér mintás" gomb(F6)+Fn.Ezzel lehet tiltani,aktiválni. :)
 
Hello!

Egy admin rátudna nézni miért nem tudok csak nagy ritkán privát üzenetet küldeni pedig már váltottam egy két pü-t másokkal is..de most nem megy.


Előre is köszÖnöm ;)
 
Valamiért órák óta kijelzi a rendszer hogy van egy privát üzenetem, de mikor megnyitom a bejövő mappát, nincsen új üzenet benne.
A postaláda csak 84%-on van.
Meg tudná valamelyik admin nézni hogy mi lehet a gond?
Köszönöm!
 
hszilvia said:
Valamiért órák óta kijelzi a rendszer hogy van egy privát üzenetem, de mikor megnyitom a bejövő mappát, nincsen új üzenet benne.
A postaláda csak 84%-on van.
Meg tudná valamelyik admin nézni hogy mi lehet a gond?
Köszönöm!

Megoldódott :)
 
Back
Oldal tetejére