• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hedeby

Amennyiben ez nem sértő Molroth-ra nézve:rolleyes:, én megtiszteltetésnek veszem! :):oops:
Nem tudom, hogy @Jopet a dzsungelharcra, vagy a tervben van a nagynyomású című lemezre gondolt, vagy esetleg mindkettőre, de találó! :D
Nekem még megvan a szódabikarbónás szettem, talán némi co2 cső, meg egy visszacsapó szelep hiányzik belőle, no meg kell hozzá pl egy camozzi tűszelep is, talán még 1-2 töltetnyi citromsav+szódabikarbóna. Elvileg a kupakokkal nincs gond, és egy 3 in 1 atomizert is adok hozzá, ha gondolod.
A világot nem váltja meg, de az élesztősnél sokkal jobb/megbízhatóbb, kb a kispalackos rendszerekkel egyenértékű. Ha érdekel, és be tudsz érte csattogni a 7. kerületbe munkaidőben, akkor dobj egy privátot, mert nálam csak a helyet foglalja. :)
 
Nem tudom, hogy @Jopet a dzsungelharcra, vagy a tervben van a nagynyomású című lemezre gondolt, vagy esetleg mindkettőre, de találó! :D
Nekem még megvan a szódabikarbónás szettem, talán némi co2 cső, meg egy visszacsapó szelep hiányzik belőle, no meg kell hozzá pl egy camozzi tűszelep is, talán még 1-2 töltetnyi citromsav+szódabikarbóna. Elvileg a kupakokkal nincs gond, és egy 3 in 1 atomizert is adok hozzá, ha gondolod.
A világot nem váltja meg, de az élesztősnél sokkal jobb/megbízhatóbb, kb a kispalackos rendszerekkel egyenértékű. Ha érdekel, és be tudsz érte csattogni a 7. kerületbe munkaidőben, akkor dobj egy privátot, mert nálam csak a helyet foglalja. :)
Nagyon kedves tőled, köszönöm szépen, de már lassan fél éve halogatom a nagynyomású gondolatát, mostmár ha összejön, akkor az legyen végre... :)
A Tropica nano szettet is likvidáltam végül, gazdaságtalan volt. Na meg aztán a tény, hogy minden 2. hétvégén magára hagyom az akváriumot 3 napra. Így csak egy megbízható nagynyomásúra merném rábízni a dolgot.
Talán április közepe meghozza a változást. :)
 
Back
Oldal tetejére