• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hány kelvines izzót?

belababa

Kertész szaki
Sziasztok!
Valószínű, hogy már valamelyik topicban szó volt róla, de oly terjedelmes a világítás topic, hogy én nem leltem rá! A dilemmám: 6500vagy 10000 kelvin a nyerő a növényesnek? Alga szempontot is figyelembe véve!
 
a 10000kelvinesbe meg a 8000kelvinesbe is több a kék mint a 6500kelvinesbe az pedig csak algáknak kedvez jobb a 6500kelvines de abba is érdemes megnézni a színskálát mert multkor láttam elég érdekeset hiába vol 6500kelvines
 
Osram Lumilux T5 865 24w.1190Ft.Nekem az van,csak javasolni tudom.
vagy ugyanebből van 965-ös is 90es színvisszaadással.
 
A témához kapcsolódóan én is kérdeznék. T5-ös Sylvania Grolux csőről mi a véleményetek?
 
Pontosítok.
Sylvania Grolux T5 F 24W/GRO 438 mm és a színhőmérséklet pedig nem biztos, mert sem a forgalmazó honlapján, sem a csomagoláson nincs rajta. Most jön az, hogy találjam ki...
Google-ban sem találtam...
 
Pontosítok.
Sylvania Grolux T5 F 24W/GRO 438 mm és a színhőmérséklet pedig nem biztos, mert sem a forgalmazó honlapján, sem a csomagoláson nincs rajta. Most jön az, hogy találjam ki...
Google-ban sem találtam...
az egy növényes cső. tök lila a fénye. Ez emers növényeknek jó.
ne növényest keress, hanem daylightot. 6500k a pöpec, de 6000től felfele már jó lesz kb. bármi
 
Piga: Köszönöm a válaszodat!
kopikon156: Most csak vakargatom a fejem :) Növényes akváriumba ne rakjak növényes csövet? A miért érdekelne csak, hogy értsem. Nem kötekedni szeretnék.
Sajnos én már elrontottam a világítást, megyek beszerzek daylight-ot... Nem mellesleg köszönöm a választ.
 
Piga: Köszönöm a válaszodat!
kopikon156: Most csak vakargatom a fejem :) Növényes akváriumba ne rakjak növényes csövet? A miért érdekelne csak, hogy értsem. Nem kötekedni szeretnék.
Sajnos én már elrontottam a világítást, megyek beszerzek daylight-ot... Nem mellesleg köszönöm a választ.

Latvany miatt erdekes lehet a novenyes cso, de gyorsabban szebben nem nonek tole a novenyeid
 
Back
Oldal tetejére