• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Handrás blogjáról

Labirintkopoltyus

Főkertész
Múltkori timelapsos téma után "többet" látogatom Handrás blogját (előtte a szám a nullához konvergált mivel nem tudtam létezéséről :( ). Sokszor olvasok, látok érdekességet így remélem Ti és Ő sem haragszik meg hogy külön témát nyitottam neki.
 
Hehe :) sosem gondoltam, hogy Handras-nak topikja lesz egyszer az akvakertészen.
Szókimondó ezért tetszik, no meg persze mert fotózásban maximalista ;)
 
Nagyon tuti, de rengeteg munka lehet ebben a videóban, gondolom, hogy izgulhattak, hogy ne a legvégén legyen gebasz.
Egyébként Handrás blogját én is olvasom egy ideje, talán még te, Atti mutattad valami kapcsán, azóta elolvastam az elejéről.
Az iNSIGHT-os videót is meg kell nézni ;)
 
Ahogy az első GA fotók is mutatják, konkrétan nálunk is mindent nulláról kellett kezdeni. Csak a padló maradt a régi. A különbség csak annyi, hogy nálunk profibb volt a lakberendező és a kivitelező. :) nem volt éjszakai teló, sem gyöngykavics Bécsből... :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Emlékszem havazott. És a szakik az ünnepek előtti utolsó percekben is tolták a berendezést, hogy kész legyünk időre. Tényleg patent munkát végeztek. És tényleg sosem csörgött a telefon :)

A fenti apple bolt kicsit túl van pörgetve szerintem, de nyílván minél nagyobb zsozsó van a képben annál több szívás vagy direkt szivatás van.

A vicc az, hogy a GA-ba belépve a költségek töredékéből sokkal nagyobb relax fogad, mint néhány miliméterre pontosan odapattintott asztal rajta 2-3 mekivel egy alma boltban. :cool:
 
Szerintem fogjatok össze Handrással, egy Opti aki az APR-be, egy iMac pedig a kassza mellé a GA-ban :)))
 
Back
Oldal tetejére