• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hand of the Dryads

eg baloldalra a fák alá/közé is akarok ültetni Littorella uniflora - zselés 1 100,00 Ft Green Aqua ):
A Littorella egy super kis előtéri növény!En kb 3 hete ültettem be,imádom!Kis húsos levelű gyönyörű növény!En mindenképp tervezek a következő scape-be helyet neki!Mindenkinek äjänlom,ki nem a megszokott növényeket preferálja!
 
Jelentem bolbitis difformis rühelli a carbo kezelést (nem csoda páfrányféle), levélfeketedéssel reagált. Levágtam az algás/feketedő leveleket, hoz majd újakat. Most elég kopi szegény. :)
 
CO2 ma nem ment, 10 perce átpakoltam az amano és oto brigádot.

Másfél perccel a bekerülés után már el is kezdte a csapat elenyésző része a blyxa környezetváltozás miatt kicsit foszló leveleit lepucolni. :)
A többiek még bóklásznak és élvezik a 30-as nano uténi hatalmas teret. :D

23525131352_0e5f53031b_c.jpgotoamano by Attila Szántó, on Flickr
 
CO2 ma nem ment, 10 perce átpakoltam az amano és oto brigádot.

Másfél perccel a bekerülés után már el is kezdte a csapat elenyésző része a blyxa környezetváltozás miatt kicsit foszló leveleit lepucolni. :)
A többiek még bóklásznak és élvezik a 30-as nano uténi hatalmas teret. :D

View attachment 1239otoamano by Attila Szántó, on Flickr
Na most irigyellek az amanok miatt,remélem hamarosan már kapható lesz boltokban is ,nekem is kellene egy brigád
 
Jaja!!!

Majd a mai carbo adagot is ecsetelésre fordítom, mert kimaradt 1-2 levél, utána már okés lesz a dolog.
Ha kinyílik a copper virága, azért lövök fotót. :)
 
Rendeltem GA-tól foszfát port és tesztet is (meg még csomó egyéb cuccot), most tudatosan megpróbálom elkerülni a green spot algát, igyekszem belőni a foszfát szintet 1.0 körülire.

Szerintem az átmosott talaj (Environment) és a rá cuppantott Ada Amazonia (ami sokkal sötétebb színű és ezért jobban is tetszik mint az Environmen Soil, nincs kizárva hogy a maradékot is még beleöntöm az akváriumba majd jövő héten) szívja elfele a foszfátot...

RE:
ja és ebbe a megkövesedett fába szerelmes vagyok. :) Élőben még durvábbak a színei és a textúrája.
23050446193_469527f05a_c.jpgko1 by Attila Szántó, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Hm, a baloldali hármas kőkompozíció elé elültettem a dennerle crypto flamingo töveket, de szerintem nem élték túl a nanoban való hánykódást, pedig erre a helyre lettek kitalálva. :( (Eltakarják a kövek közötti "rést".)
Nem hajtott még ki semmi ott, mennyi időt adjak nekik? Mert egyre erősebb a késztetés hogy vegyek oda még egy dobozzal (ez lesz a harmadik, az első kettő ezek szerint kuka...)

Valahogyan nincs szerencsém a zselés növényekkel, kivéve a GA parvila minit, az beindult mint a desznyó. :D
 
Szia, más műfaj, az biztos. :)

Halak még nem jöttek meg, szerintem majd kedden érkeznek. 30 neocaridina blue dream társaságában.
 
Nah növényesítés majdnem pipa, még a kő helyére jön egy micro, és jobboldali felfelé törő faágra jobbról ragasztok valami buce fajtát még, mert ott üres a tér nagyon. :)

Két és fél hetesen:

23199964853_abb3a98d83_c.jpgketesfelhet by Attila Szántó, on Flickr

Bal hátul még ott van a macrandra, csak új hajtásokat hoz a topolás után, azért nem dugta még ki a buksiját. :D
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére