• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hajóroncshoz műhalat!

Nézzük a jó oldalát.
Nem kerül sokba a táplálásuk, nem érzékenyek a vegyszerekre és betegségekre és "tengeri" halakat is lehet édes vízben tartani. :lol:
És még lehetne sorolni...

Épp a héten dolgoztam egy helyen, ott a lakásban volt egy kb. 100 literes akvárium.
Műnövény volt benne, egy elég nagy ágyú, koponya, várrom, tengeri kagyló, korall és egy pár halacska. Mit mondjak, frenetikus volt! :clap:
 
:lol: víz helyett pedig műgyantával kéne kiönteni, és nem kell se vízcsere, se szűrő .....
 
A GA-ba el tudnék képzelni egy kis nanót. Szuperül berendezve az összes létező giccsel + néhány műhallal. Az aki aljára egy csap, így lehetne valami finom nedűt is csapolni belőle. Hiszen ebbe már víz sem kell :lol:
 
eMZé said:
A GA-ba el tudnék képzelni egy kis nanót. Szuperül berendezve az összes létező giccsel + néhány műhallal. Az aki aljára egy csap, így lehetne valami finom nedűt is csapolni belőle. Hiszen ebbe már víz sem kell :lol:

lehet nyáron egy ilyen jégkása gyártót beszerválunk pff
 
Jajh... hát ezt is nekem kell elmagyarázni!? Ez a műhal nem nektek szól, hanem az aranyhalaknak. JÁTÉK! Móka kacagás, unaloműző ... :D
Egyszóval ha jót akarsz a halaidnak, veszel nekik ilyet... Csak hogy amíg nem vagy otthon, elüssék valamivel az időt. Igazi szívtelen dögök vagytok, ha nem vesztek ilyet a haluciknak!
Amíg nem vesztek, addig nem is beszélek veletek. Ennyi.
 
Csak az a kérdés Nigro,hogy milyen anyagból van.Nehogy valami káros anyag legyen benne ám!Mert ugye volt rá példa,hogy betiltottak játékokat,mert mérgező műanyagból gyártották.Arról nem is beszélve,hogy beoldódik az akiba,no meg a halacsok megrágicálják.HACCP,ISO 9000,ISO 9001 , ISO14001 tanusítvány?
 
Szerintem sok élő hal jobban járna, ha néhány állatkínzó akvarista inkább ilyeneket venne... Nézzük a pozitív oldalát!
 
Back
Oldal tetejére