• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hajdúsági növényguruk

20150201_143732_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ha valakit érdekel ludwigia írjon
 
Utoljára módosított:
Sziasztok, amiben még segíteni tudok:
-gh ,kh , ph, no3 mérés
-ozmovíz
-különféle garnélák...
-makro por
-fitohorm mikro
-ender guppi
-mohák
 
Eladóvá vált 3 szűrőm:
-Eheim Classic 2213 csendes működés,
nemszivárog, az egyik csatolópánt javításra szorúl.
Most is megy.
-Eheim Classic 2217 hibátlan csendes működés,
nem szivárog, épp gyári csatik
-JBL CRISTALPROFI E700 teljen csendes, szivárgás
mentes.
A szűrőkhöz megvanak a kosarak, duplacsapok illetve
némi mecha és bio töltet igény szerint. Minden szűrő
jelenleg is megy.
Esetleg villágításra cserélném valamelyket.....
 
Amúgy kinek milyen akija van? Naploja esetleg?

Nekem jelenleg készülőben egy 64 literes növényes, a technika beszerzés alatt. Ami már van az az akvárium 60x30x36 opti, 2 kg co2 palack, papilon reduktor, csövek, visszafolyásgátló, 2071 szűrő, plexi ki-be folyók.
Ami nincs: bútor, lámpa függesztő állvány, bubi számláló, mágnes szelep, üveg hőmérő, DC-
A lámpát én csinálom 7020-as led szalagból függeszthető kivitelben, valamint még a difimet kellene megfelelő működésre bírni.

Szóval van még mit költekezni :)!!!
 
Nekem jelenleg készülőben egy 64 literes növényes, a technika beszerzés alatt. Ami már van az az akvárium 60x30x36 opti, 2 kg co2 palack, papilon reduktor, csövek, visszafolyásgátló, 2071 szűrő, plexi ki-be folyók.
Ami nincs: bútor, lámpa függesztő állvány, bubi számláló, mágnes szelep, üveg hőmérő, DC-
A lámpát én csinálom 7020-as led szalagból függeszthető kivitelben, valamint még a difimet kellene megfelelő működésre bírni.

Szóval van még mit költekezni :)!!!
Biztos hogy DIY lámpát csinálsz? Nekem is led van de annyiba volt mint egy qvad lámpa..... fogyasztásra is van vagy 40w 86literre de én már bánom 2,5 éves és mostmár láthatóan csökkent az ereje, na meg nem gyári a kinézete. 14000 már jó lámpát veszel 2*24w vagy ha nagyott akarsz pirítani 4*24w 28000.- körül
 
Back
Oldal tetejére