• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hajdúsági növényguruk

Én is azt az aljzatot használom,meg borneo wildot.mindakettő hibátlan.ha full RO-t használsz,be fog állni a ph,felesleges a csökkentő...
Most mértem. Kicsit ciki a dolog. A másik akvárium csapvizes RC, neon, stb. Ezt is 7-re hozza. Tesz kuka. A JBL cseppteszteket dícsérik, ezt is rendelek. Így viszont elképzelhető, hogy a keménység emelésével jó lesz a CRS csapatnak :D
 
Szia @mastodon
Ga rendelés leadva, visszaigazolva :)
ADWA TDS mérő, SaltyShrimp Mineral GH+, és pár apróság.
Remélem a hét második felében érkezik a GLS.
Ha Neked megfelel hétvégén pár leszelektált CRS-t örömmel vennénk.
 
Szia!
Rendben.Szombat nem jó,de a vasárnap igen déltől estig.Vagy a jövő héten szabin vagyok,akkor meg bármikor...:)
 
Szia!
Rendben.Szombat nem jó,de a vasárnap igen déltől estig.Vagy a jövő héten szabin vagyok,akkor meg bármikor...:)
Szia!
GA szállításán múlik minden. De bennük még nem csalódtam (y)
Talán jobb lenne a következő hét, mivel akkorra biztosan sikerül beállítani a víz megfelelő paraméterit.
A gazdasági és egyéb kérdéseket hogyan tudjuk megbeszélni? Gondolom nem itt a helye.
 
Szia , szoktam minden héten, de nem tudom most mi van de lehet elmegy mind mirte megyek debibe.... máskor nem győzöm kukázni..
 
@mastodon garnéla szakit kérdezném, hogy van-e még eladó garnélád, aminek a tartása viszonylag egyszerű. Néhány paraméter: csapvízzel cserélek vizet, debreceni víz gondolom ismered a paraméterei, vízhőfok stabil 23-25 fok, talaj manado, PH nem tudok mérni, de a CO2 megy! Jelenleg van két amanó garnim! miket tudnál ajánlani garnélákban sajnos nem vagyok otthon! Egy 10 fős csapat kellene!
 
Utoljára módosított moderátor által:
Szia!
nekem csak lágy vizesek vannak.neked valamelyik Neocaridina változatot ajánlanám.sokféle színben van.red,yellow,blue...
 
Back
Oldal tetejére