• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hagymacsiga

ßųŗŋęy

Legenda
Sziasztok!
A keresőben nem találtam elről semmit, ha még is lenne akkor elnézést hogy új topikot nyitottam.
5 hónapja van hagymacsigám, nem is volt semmi eddig.
Az a jelenség fogadott 1 hete, hogy felvan fordulva... Visszafordítottam és leraktam egy pontba. Egy hete ugyanott van.
Ezért kivettem a vízből az akvárium peremére, hogy majd kidobom szegényt, de onnan meg visszamászott a vízbe. Most nem értem mit csinál mert órák óta ugyanott van, nem mozdul.
Tudtok erről a jelenségről valamit? Előre is köszönöm!
 
Szia! Nekem a sisakcsiga ugyanezt csinálja. Fejre állás előfordult a talajszemcsék kis súlya miatt(manado), ha nem fordítottam vissza, egy idő után az örök csigamezőkre távozott. Én is megfigyeltem már, hogy néha 1 hétig meg se mozdul, de volt, hogy elindult, volt, hogy a heléna intézte el és már nem volt lakó.
 
Szia! Nekem a sisakcsiga ugyanezt csinálja. Fejre állás előfordult a talajszemcsék kis súlya miatt(manado), ha nem fordítottam vissza, egy idő után az örök csigamezőkre távozott. Én is megfigyeltem már, hogy néha 1 hétig meg se mozdul, de volt, hogy elindult, volt, hogy a heléna intézte el és már nem volt lakó.
Örök mező lett. 3hét semmi. Azért köszi 😊
 
Back
Oldal tetejére