• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
Nekem nem titkos azzal az akvával versenyeztem ami itt van a commentem alatt a piros. De tapasztalat minden szempontból hiányzik. Iaplc-re 2 hónaposan neveztem ami kevés. HAC-ra 10 hónaposan ami sok. Fenéért nem tudtam fotózni egy 3-3,5 hónapost nem tudom. IAPLC-n 980 körüli voltam, ha tízet javítok hac-on már jó vagyok. :D :D
Én 15 hónapos low-tech akvával neveztem, szóval nem számítok jó helyezésre... :) Inkább csak a mezőnyt szerettem volna színesíteni. A tavalyinál viszont jobb fotóm lett, persze még így is bőven lett volna mit igazítani, de remélem nem lóg majd ki annyira a sorból... Azért kíváncsi vagyok már a mezőnyre! :D
 
Bátornak bátor vagyok de azért annyira nem hogy a normál kategóriából mutassak,de talán a nano kategória megmutatása nem ördögtől való,ha rontja a topikot a moderátorok úgy is
Bátornak bátor vagyok de azért annyira nem hogy a normál kategóriából mutassak,de talán a nano kategória megmutatása nem ördögtől való,ha rontja a topikot a moderátorok úgy is törlik a posztot :)
Szerintem a zsűrizés név nélkül zajlik így nem biztos hogy jó ötlet kirakni a képeket az akváriumról de ezt @viktorlantos véleményezi biztos. A többi versenyen is csak az eredményhirdetés után szokták kirakni a képeket. Én még korainak érzem kipakolni a nevezett akváriumokat.
 
Szerintem a zsűrizés név nélkül zajlik így nem biztos hogy jó ötlet kirakni a képeket az akváriumról de ezt @viktorlantos véleményezi biztos. A többi versenyen is csak az eredményhirdetés után szokták kirakni a képeket. Én még korainak érzem kipakolni a nevezett akváriumokat.
Abszolút a szívemből szóltál, @Matyi .
Apropó, annyit lehet tudni, hogy hány nevezés érkezett, @Nigro és @viktorlantos ?
 
Én az utolsó 1/3-ad biztos tudatában nem izgulok a mikor kapcsán inkább a hogyan. Kapunk 2-3 szavas kritikákat mint pár éve? Az nagyon hasznos lenne a továbblépésben. Tudom, hogy ez plusz meló. Én már annak is nagyon örültem, hogy mégis csak lett HAC, ha ez akkora plusz meló, hogy inkább jövőre nem is szerveztek akkor inkább ne legyen kritika. :D
 
Back
Oldal tetejére