• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
A nyereményekről

A 65 liter alatti kategória legjobbja 200 ezer GA* ponttal feltöltött aranykártyát nyer**, melyet bármire elkölthet a Green Aqua Kft. termékei közül! :cool:
Az aranykártya ezen felül VIP kártya is, tehát a tulajdonosa az alábbi előnyöket élvezi:

- Minden Green Aqua eseményre feljogosító belépő, telt ház esetén is
- Felmutatása esetén azonnali tapsvihar minden alkalommal a GA összes jelenlévő tagja részéről 1 éven át :)
- Kérésre azonnali kávé vagy tea készítése részére a boltban, bármikor nyitvatartási időben
- Az Akvakertész fórumon speciális titulust is kap, melyet egy évig birtokol. pl. Kis Akváriumok Királya (rövidítve KAKi o_O... szerintem ezen még agyalunk.... )
- Berendezhet egy 64 literes akváriumot a Green Aqua boltban, korlátlanul felhasználva készleteinket.
- Plakett, rozetta, oklevél

A 65 liter alatti kategória második helyezettje
- Plakett, rozetta, oklevél
- Segédkezhet berendezni egy 64 literes akváriumot a Green Aqua boltban
- Kérésre azonnali kávé, vagy tea készítése részére a boltban, bármikor nyitvatartási időben

A 65 liter alatti kategória harmadik helyezettje
- Plakett, rozetta, oklevél
- Segédkezhet berendezni egy 64 literes akváriumot a Green Aqua boltban
- Kérésre azonnali kávé, vagy tea készítése részére a boltban, bármikor nyitvatartási időben

A 65 liter feletti kategória legjobbja 300 ezer GA ponttal feltöltött platinakártyát nyer*, melyet bármire elkölthet a Green Aqua Kft. termékei közül! :cool:
A platinakártya ezen felül VIP kártya is, tehát a tulajdonosa az alábbi előnyöket élvezi:

- Minden Green Aqua eseményre feljogosító belépő, telt ház esetén is
- Felmutatása esetén azonnali tapsvihar a GA összes jelenlévő tagja részéről 1 éven át
- Kérésre azonnali kávé vagy tea készítése részére a boltban, bármikor nyitvatartási időben
- Az Akvakertész fórumon speciális titulust is kap, melyet egy évig birtokol. pl. Nagy Akváriumok Királya (rövidítve NAKi :unsure:... szerintem ezen is még agyalunk... :) )
- Berendezhet egy 240 literes akváriumot a Green Aqua boltban, korlátlanul felhasználva készleteinket.
- Plakett, rozetta, oklevél

A 65 liter feletti kategória második helyezettje
- Plakett, rozetta, oklevél
- Segédkezhet berendezni egy 240 literes akváriumot a Green Aqua boltban
- Kérésre azonnali kávé, vagy tea készítése részére a boltban, bármikor nyitvatartási időben

A 65 liter feletti kategória harmadik helyezettje
- Plakett, rozetta, oklevél
- Segédkezhet berendezni egy 240 literes akváriumot a Green Aqua boltban
- Kérésre azonnali kávé, vagy tea készítése részére a boltban, bármikor nyitvatartási időben

* 1 GA pont = 1 Ft
** A kártya és a pontok nem átruházhatók. Akciós napokon (Blackfriday stb.) nem használható.
 
Nem rosz,de elég nagy az első és a másik két dobogós közötti különbség.
A megszolitas lehetne Nano Bajnok,Es egyszerüen Bajnok!
En meg gondolkodom a nevezesen,bar csabito a dupläzas lehetösege!
 
Utoljára módosított:
Azta elképesztő ajándékok. És szét röhögtem magam.
Akárhányszor szóba kerülnek a nyeremények nekem mindig az pörög az agyamba, hogy legjobban Ingyen GA tápnak örülnék meg növénynek. S ez most teljesült
Kuchi ötletét támogatom, de vajmi kevés közöm van hozzá, hogy megmondjam mások a pénzüket hogyan adakozzák el. Csak köszönet jár érte.

Viszont tudván azt, hogy a győztes sokszor megállapíthatatlan, mert az első 3 azonosan érdemes rá. Tényleg jobb ha nem mindent visz az első.
Én is szétosztanám a győztes pénz 200e helyett 20/40/140e. 300e helyett 30/60/210

Ha nem lenne ilyen brutálsok a győztes nyeremény valszeg senkinek nem merülne fel a fejében, hogy nagy a kontraszt.

Leadtam a jelentkezésem 65L felettibe remélem megérkezett, mert emailt nem kaptam a sikerességről. A hozzászólásom alatti piros akváról van szó. :)
Köszöntem a versenyzési lehetőséget.
 
Utoljára módosított:
Idén ez egy döntés volt részünkről, hogy a legjobb kapjon több figyelmet mindkét kategóriában és adjon kicsit több motivációt a jobb eredményhez.
Legyen fókusz a díjátadón és a körítésen, amire a múlt évi őrületek miatt nem jutott elég figyelem.

El tudom képzelni, hogy egy 100 feletti nevezés esetén újra visszahozzuk a 2. és 3. hely ajándékait a jövőben. Egy picit most dolgozzatok ti is érte :)
 
Leadtam a jelentkezésem 65L felettibe remélem megérkezett, mert emailt nem kaptam a sikerességről. A hozzászólásom alatti piros akváról van szó. :)
Köszöntem a versenyzési lehetőséget.

Megjött igen. Ha az jelentkezés után az oldal megköszöni a nevezést, akkor minden rendben.
 
Azt számolgattam, hogy ez lesz az ötödik nevezésem az eseményen, tízből a felén ott voltam.:) Van olyan esetleg, aki az összesen indult? Ki, hányszor nevezett?
 
Utoljára módosított:
Szerintem jó lenne ha a nevező kapna visszsigazoló e mailt hogy tuti volt a regisztráció. Mert így csak a megköszönès kevès szerintem. Tegnap este èn is neveztem, de nem emlèkeztem rá hogy kiìrta vagy sem a köszönetet. Ès neveztem másodszor is, ahol ki ìrta. :p
 
Szerintem jó lenne ha a nevező kapna visszsigazoló e mailt hogy tuti volt a regisztráció. Mert így csak a megköszönès kevès szerintem. Tegnap este èn is neveztem, de nem emlèkeztem rá hogy kiìrta vagy sem a köszönetet. Ès neveztem másodszor is, ahol ki ìrta. :p

A kapkodás miatt és mert lecseréltük több év után a regisztrácós rendszert ez most kimarad, de a köszönés megvan. Minden regről értesítést kapunk. Ha valaki bizonytalan hahózzon rám privátban és megnézem szívesen.
 
Back
Oldal tetejére