• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos HAC 2019 - Nevezési határidő 2019. Január 31!

ClassicLook

Főkertész
Nekem nem titkos azzal az akvával versenyeztem ami itt van a commentem alatt a piros. De tapasztalat minden szempontból hiányzik. Iaplc-re 2 hónaposan neveztem ami kevés. HAC-ra 10 hónaposan ami sok. Fenéért nem tudtam fotózni egy 3-3,5 hónapost nem tudom. IAPLC-n 980 körüli voltam, ha tízet javítok hac-on már jó vagyok. :D :D
Én 15 hónapos low-tech akvával neveztem, szóval nem számítok jó helyezésre... :) Inkább csak a mezőnyt szerettem volna színesíteni. A tavalyinál viszont jobb fotóm lett, persze még így is bőven lett volna mit igazítani, de remélem nem lóg majd ki annyira a sorból... Azért kíváncsi vagyok már a mezőnyre! :D

Matyi

VIP kertész
Bátornak bátor vagyok de azért annyira nem hogy a normál kategóriából mutassak,de talán a nano kategória megmutatása nem ördögtől való,ha rontja a topikot a moderátorok úgy is
Bátornak bátor vagyok de azért annyira nem hogy a normál kategóriából mutassak,de talán a nano kategória megmutatása nem ördögtől való,ha rontja a topikot a moderátorok úgy is törlik a posztot :)
Szerintem a zsűrizés név nélkül zajlik így nem biztos hogy jó ötlet kirakni a képeket az akváriumról de ezt @viktorlantos véleményezi biztos. A többi versenyen is csak az eredményhirdetés után szokták kirakni a képeket. Én még korainak érzem kipakolni a nevezett akváriumokat.

mmccannon

Legenda
Szerintem a zsűrizés név nélkül zajlik így nem biztos hogy jó ötlet kirakni a képeket az akváriumról de ezt @viktorlantos véleményezi biztos. A többi versenyen is csak az eredményhirdetés után szokták kirakni a képeket. Én még korainak érzem kipakolni a nevezett akváriumokat.
Abszolút a szívemből szóltál, @Matyi .
Apropó, annyit lehet tudni, hogy hány nevezés érkezett, @Nigro és @viktorlantos ?

Oldal tetejére