• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
Nos neveztem en is eletemben eloszor, csak hogy legyen tobb indulo nanoban. Igaz nem a mostanival mert nincs idom befotozni, hanem egy tavalyi keppel.
 
Mennyi esélye van Béla böszméjével szemben egy szépen berendezett 80L-es akvának? Van értelme neveznie? Hordoz előnyt a méret?

Ha nekem kellene megválaszolni azt mondanám esélye sincs a kicsinek. Mondjuk azt Béla rendezi be mindkettőt. Más nevet is mondhatnék teljesen mindegy ki csinálja.
Lehet hozni hangzatos mondatot "ha jól megcsinálja ami megfogja a szemet akkor miért ne?", de az igazság az, hogy 80L-be egy überkafát kell csinálni ugyanahhoz a helyezéshez, miközben egy >600L-esbe elég csak egy jót. Mert a méretével a monumentalitásával és a sok részlettel lenyűgöz. 300 és 600L között már nincs ekkora különbség. Nincs most meg a gallery így nem tudom megnézni, hogy az elmúlt 5 évbe került-e 100L alatti akva dobogóra. Simán lehet, hogy igen és meg is lett válaszolva a kérdés.
 
Mennyi esélye van Béla böszméjével szemben egy szépen berendezett 80L-es akvának? Van értelme neveznie? Hordoz előnyt a méret?

Ha nekem kellene megválaszolni azt mondanám esélye sincs a kicsinek. Mondjuk azt Béla rendezi be mindkettőt. Más nevet is mondhatnék teljesen mindegy ki csinálja.
Lehet hozni hangzatos mondatot "ha jól megcsinálja ami megfogja a szemet akkor miért ne?", de az igazság az, hogy 80L-be egy überkafát kell csinálni ugyanahhoz a helyezéshez, miközben egy >600L-esbe elég csak egy jót. Mert a méretével a monumentalitásával és a sok részlettel lenyűgöz. 300 és 600L között már nincs ekkora különbség. Nincs most meg a gallery így nem tudom megnézni, hogy az elmúlt 5 évbe került-e 100L alatti akva dobogóra. Simán lehet, hogy igen és meg is lett válaszolva a kérdés.
Abban igazad van, hogy egy 600-asban sokkal nagyobb az alkotói szabadság, hatásosabb és monumentálisabb összképet lehet elérni... de a szakmai zsűri összetétele garantálja, hogy csak és kizárólag a szakmai szempontok érvényesüljenek az értékeléskor.
Én hiszek és bízom a GA csapatában. és hogy nem a méret a lényeg! [emoji6]
 
Mennyi esélye van Béla böszméjével szemben egy szépen berendezett 80L-es akvának? Van értelme neveznie? Hordoz előnyt a méret?

Ha nekem kellene megválaszolni azt mondanám esélye sincs a kicsinek. Mondjuk azt Béla rendezi be mindkettőt. Más nevet is mondhatnék teljesen mindegy ki csinálja.
Lehet hozni hangzatos mondatot "ha jól megcsinálja ami megfogja a szemet akkor miért ne?", de az igazság az, hogy 80L-be egy überkafát kell csinálni ugyanahhoz a helyezéshez, miközben egy >600L-esbe elég csak egy jót. Mert a méretével a monumentalitásával és a sok részlettel lenyűgöz. 300 és 600L között már nincs ekkora különbség. Nincs most meg a gallery így nem tudom megnézni, hogy az elmúlt 5 évbe került-e 100L alatti akva dobogóra. Simán lehet, hogy igen és meg is lett válaszolva a kérdés.
Van esélyed mert én nem nevezek
 
Mennyi esélye van Béla böszméjével szemben egy szépen berendezett 80L-es akvának? Van értelme neveznie? Hordoz előnyt a méret?

Ha nekem kellene megválaszolni azt mondanám esélye sincs a kicsinek. Mondjuk azt Béla rendezi be mindkettőt. Más nevet is mondhatnék teljesen mindegy ki csinálja.
Lehet hozni hangzatos mondatot "ha jól megcsinálja ami megfogja a szemet akkor miért ne?", de az igazság az, hogy 80L-be egy überkafát kell csinálni ugyanahhoz a helyezéshez, miközben egy >600L-esbe elég csak egy jót. Mert a méretével a monumentalitásával és a sok részlettel lenyűgöz. 300 és 600L között már nincs ekkora különbség. Nincs most meg a gallery így nem tudom megnézni, hogy az elmúlt 5 évbe került-e 100L alatti akva dobogóra. Simán lehet, hogy igen és meg is lett válaszolva a kérdés.

Szia,
Szerintem van létjogosultsága a kisebb méretű alváknak is. A nagyobba több mindent pakolhatsz, de az ízlésnek ott is elő kell jönnie különben csak össze van halmozva minden.
A múlt évi nano győztes nálam simán benne lenne a TOP10 de akár a TOP5-ben is ha minden akvát egy listán néznénk.
Amúgy ha jól emlékszem három-négy éve végzett a nagy kategória harmadik helyén egy hatvan liter körüli akva a HAC-on. @keszalvo műve volt ha minden igaz.
Szóval tény, hogy nehéz, de remény az van ;)
 
Ez csak vicc volt.;) Csak azért küldtem be, mert már túl sokan csesztettek. A kép minősége miatt jó lesz a utolsó helyen.:D Az is több mint semmi.

Tegnap azaz ma hajnal kettőig toltuk a melót. Ma reggel 8-tól már megy minden szal egy picit kettéáll a fülem :) És még mindig nem tudtam kikapcsolni.
De azt hiszem múlt évben volt olyan kezdeményezés, hogy akinek nincs segítsége feldobja fórumra, hogy valaki segítsen. És így elég sok embernek tudtunk közösen segíteni. Idén ez elmaradt.
 
Back
Oldal tetejére