• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
Nem akarok senkit sem stresszelni, de 3 nap van már csak a határidőig. És eddig úgy néz ki én kapom a nyereményt :p:cool:
Nehogy lecsússzatok a nagy lehetőségről. Azért megvan annak a feelingje, amikor besétálsz mindenki köszönt és Atti elrohan kávét főzni neked.

:coffee::giggle::cool:
 
Nem akarok senkit sem stresszelni, de 3 nap van már csak a határidőig. És eddig úgy néz ki én kapom a nyereményt :p:cool:
Nehogy lecsússzatok a nagy lehetőségről. Azért megvan annak a feelingje, amikor besétálsz mindenki köszönt és Atti elrohan kávét főzni neked.

:coffee::giggle::cool:
Mindenképpen ;)
 
Srácok, stresszelhetnétek minket azzal is, hogy így pár nappal a vége előtt hány nevezés van a 2 kategóriában? [emoji41]
 
Nem akarok senkit sem stresszelni, de 3 nap van már csak a határidőig. És eddig úgy néz ki én kapom a nyereményt :p:cool:
Nehogy lecsússzatok a nagy lehetőségről. Azért megvan annak a feelingje, amikor besétálsz mindenki köszönt és Atti elrohan kávét főzni neked.

:coffee::giggle::cool:
Én már megtettem amit lehet. A nyereményre ugyan esélytelen vagyok, de a kávét érdekes módon így is meg szoktam kapni ha kérem. Lehet mert a GA egy jó (fej) hely.
 
Bocs a hulye kerdesert de az ADA 60P az hova fer be? Mert kulso meret alapjan >64l, belso meret alapjan eppen alatta van. Szerintem <64l be kene kerulnie, csak gondoltam megkerdezem.
 
Én nanoba neveztem az enyémet, de bennem is felmerült a kérdés[emoji3]

Szerintem is nano kategória. Én is oda neveztem az enyémet(60*30*36).
A topik elején úgy van meghatározva hogy 65 liternél nagyobb megy a “nagy” kategóriába. Mivel az enyém ezt nem éri el, ezért úgy gondolom, hogy mehet a kicsibe :)
Szerintem a mérethatárt is ennek a standard 60P-s akváknak a méretére célozták be. Ugye ez még múlt éven a nagyba került.
De ha nem így van akkor a szervezők úgyis jelzik :)
 
Back
Oldal tetejére