• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
A Corona virusra tekintettel meg lehetne rendezni a HAC-ot,mert most mindenkinek lenne eleg ideje rendberäzni az otthoni akvariumokat!
Ha mar nincs nyitva a GA,akkor legyen egy cel a Hac-on valo induläs!:cool:

Patrik felétek mizujs? Bezártatok? Vagy a szállodai szolgáltatások tovább üzemelnek?
 
Ma repültem vissza Mo-ról a kutya se kérdezte meg ki vagyok! :sneaky: lassan bezár minden.
Németországban nincs határzár Magyarország felől. Így egyelőre nem okoz gondot, ha onnan ide repülsz.
Akkor érdekesebb, ha No.-ból repülünk oda.
Magyar állampolgárokat fogadnak, az már megint más kérdés, hogy van-e ottani lakcímed vagy nincs.
 
Sziasztok!

Meg lesz rendezve a HAC 2020?
A honlapon még nem találtam infókat. Mikorra várható?
 
Nem mintha lenne esely megegyszer megrendezni a versenyt,de...
Most vegeztem a Ronac pontozasaval(nem dicsekvesböl irom,ez Mary-nak küldöm;)),ez a Roman verseny,minden tiszteletem az induloknak,összesen 42 -en indultak,de egesz vegig vartam,hogy majd most jön valami komoly scape,de sajna nem jött!Kicsit csalodtam,mert sokan nem tiszteltek a verseny tarsukat es a versenyt,mert benthagyott technika homalyos foto stb..
Ök se tartanak elöbbre mint mi Magyarok!
De valamit tenni kell,hogy feleledjen a Magyar Aquascaping!
 
sokan nem tiszteltek a verseny tarsukat es a versenyt,mert benthagyott technika homalyos foto stb..
Szerintem ez inkább önkritika.
Amennyiben tudod, hogy a mezőny 70% legjobbjába se jutsz be ezt az időt nem pocsékolod erre. Úgy hagyod.
De azért meg akarod mutatni magad és részt akarsz venni egy versenyen. Mert miért ne. Amíg a verseny leírás nem teszi kötelezővé a technika kiszedését addig lesznek ilyen képek.

Tudom, hogy tudod, de azért leírom. Egy jó fotó - halak mozgása, technika, árnyékolás -, majd a vágás a gépen, hogy egyenesek legyen az akvárium szélei stb. Elvesznek összesen 4 órát (nekem). Még olyan is volt, hogy második nap is kellett, nem volt elég a 4 óra, mert valami fehér tükröződött, pl a canon felirat a kamera nyakpántjáról. Bahhhh, de mérges voltam csak PC-n vettem észre. Vagy mire minden összeállt és lett volna egy jó fotó elkezdett bubizni s nem vetted észre. Biztos lehet ebben rutint szerezni, de minél kezdőbb vagy annál több idő.

A legfurcsább dolog, hogy semmi nincs a vizedben, de tényleg már semmi, ami mozogna és ki lehetne halászni, de amikor leállítod a szűrőt akkor ott lebeg középen valami 2mm-es növény darab a semmiből :D és ordít a kész fényképen, mert ezek a kis genyók mindig ordítanak a képen. Mindig olyan szögben lebeg, hogy a fekete rész előtt pont az objektívbe tükrözi a lámpát. Szerződése van erre.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére