• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
Természetesen Én is neveztem ma mindkét kategóriában.
A nano kategóriába csak azért hogy erősítsem a mezőny létszámát,a normál kategóriában pedig remélem az alkotásom elnyeri majd többetek tetszését,sok-sok munkaóra van benne,
idén először általam fotózva.
Sok sikert mindenkinek !
Érkezzen minél több nevezés.
 
Természetesen Én is neveztem ma mindkét kategóriában.
A nano kategóriába csak azért hogy erősítsem a mezőny létszámát,a normál kategóriában pedig remélem az alkotásom elnyeri majd többetek tetszését,sok-sok munkaóra van benne,
idén először általam fotózva.
Sok sikert mindenkinek !
Érkezzen minél több nevezés.
Remelem sikerül el erned a kitüzött celod!;)
Hajra!
 
Szépen jövögetnek a nevezések :)
Kitettem egy számlálót a verseny nyitó oldalára azoknak akik mindig az utolsó percre hagyják a nevezést. :D No stress! ;)
Van egy kis ellentmondás a topik címe (HAC2018) és a nevezési oldalon (HAC2019) látható évszám között, szerintem az előbbi a helyes, nem?:)
Egy kép kivételével nagyon szép lett a verseny oldala, öröm volt nevezni...tényleg.:)
 
Utoljára módosított:
Van egy kis ellentmondás a topik címe (HAC2018) és a nevezési oldalon (HAC2019) látható évszám között, szerintem az előbbi a helyes, nem?:)
Egy kép kivételével nagyon szép lett a verseny oldala, öröm volt nevezni...tényleg.:)
Melyik képre gondolsz?
 
Lehet a kis kategóriába bedobom valamelyik növényes garnis kockát... bár egyik sem kifejezetten verseny akvának épült, de a red pintos pl. olyan szépen kirúgta magát, hogy kifejezetten jól néz ki. :D
Black galaxy pintos versenyezthető lenne mert kicsit annak is épült, de ahhoz már tavaly december elején alaposan meg kellett volna nyesni a riccardiákat, mert semmi sem látszik tőle a hardscape-ből. :(
 
Pedig igazan szep, különösebben a bal oldala, ott egy remek scaper!;)...
Nagyon szereny vagy pedig igazan van okod büszkelkedni!
Jajj...Sikerült akaratlanul is reklámot csinálnom ennek a képnek,:( viszont a lényegre nem reagáltatok, nem a HAC 2018-nak kellene most következnie?:unsure:
 
Jajj...Sikerült akaratlanul is reklámot csinálnom ennek a képnek,:( viszont a lényegre nem reagáltatok, nem a HAC 2018-nak kellene most következnie?:unsure:
De. Tavaly ugyanígy év elején mentek a jelentkezések, de 2017-re...
Akkor idén 2018-ra mennek a jelentkezések.
 
Jajj...Sikerült akaratlanul is reklámot csinálnom ennek a képnek,:( viszont a lényegre nem reagáltatok, nem a HAC 2018-nak kellene most következnie?:unsure:
Jaj nem mindegy? Az a lényeg, hogy van Hac(Harc)!:)
 
Az elmúlt években egyre jobban kitolódott a verseny. Eredetileg decemberben volt a nevezési határidő és az értékelés. Aztán az értékelés csúszott át a következő évre.
Viszont az év végi hajtásban egyre kevésbé tudtunk fokuszálni a szervezésre. És évről évre csak még kevesebb időnk lett.

Viszont most hogy a nevezés is januárban van és március végén van az eredményhirdetés nem sok értelmét látom, hogy márciusban megünnepeljük 2018 nyerteseit. Vagy 2019 vagy elhagynám az évszámot.

Addig is jöhetnek még a nevezések! :)
 
Kedves Nemeth Patik,
Köszönjük nevezését a Hungarian Aquascaping Contest 2019 akvakertész versenyre. A nevezési időszak lezárása után, az eredmények a verseny hivatalos oldalán is láthatóak lesznek, és a nyerteseket e-mailben, vagy telefonon is értesíteni fogjuk.
HAC2019 verseny szervezők
Patik?Ki lehetne javitani?
 
Back
Oldal tetejére