• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Sajnáljuk, hogy nem tudtunk vendégül látni a lengyel túra közben/után. De biztosan lesz még rá alkalom. És lesznek hasonlóan kiemelkedő eredmények is (y):cigar::kiss:
A Lengyel tura csak 3 nap volt:confused:!1 oda,1 a fiammal+Adam,3 nap vissza!Szeptemberben az elsö heten vagyok otthon:cigar:,akkor szeretnek menni hozzatok!Remelem lessz egy kis tüzi fara valo vasfa!A kiemelkedö eredmenyek meg mar uton vannak;),eleg pöpec az uj scape:snaphappy:!
 
Köszönöm, én is megkaptam, bár nyaralás miatt kicsit később, de ettől függetlenül nagyon csecse a cucc...
Behelyeztem a gyűjteménybe, magyar viszonylatban már csak egy hiányzik igazán... [emoji3] Majd egyszer talán az is összejön.
Köszi!!!3cc03f22615381abed023baba186b17a.jpg
 
Köszönöm, én is megkaptam, bár nyaralás miatt kicsit később, de ettől függetlenül nagyon csecse a cucc...
Behelyeztem a gyűjteménybe, magyar viszonylatban már csak egy hiányzik igazán... [emoji3] Majd egyszer talán az is összejön.
Köszi!!!View attachment 60891

Szép gyűjtemény![emoji106]
Büszke lehetsz rá!
 
Sziasztok.
Megkerdezhetem hogy a galeriat a 2018akikhoz hol tanalom?
2018-ban épített akváriumokat 2018 végéig kell beküldeni. Pontos dátumot még nem írtak. Tehát ne keresd csak azt ami már elmúlt és lefutott azaz a 2017-est.
 
de egy feltétellel,hogy lesz díjátadó akvárium kivesézéssel az üzletben szombat zárás után
Persze meg mit nem!;)
Mikor tavaly elsö lettem,nem volt dijatado:p.Akkor most se legyen!:D:ROFLMAO:
Komolyra forditva a szot,legyen ujra dijatado mint korabban,van hely,erdemes lenne kicsit kivesezni az akikat,mert a tavalyi velemenyezes az elmaradt!:mad::rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére