• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Megújítod az oldalt, Viktor?
Gondolom, nem csupán a fotók/adatok/értékelések feltöltése miatt húzódik a dolog :)
Érdekes, a régi galériák továbbra is elérhetők, más oldalmegjelenéssel. Vagy ez a külső a régi? Nem emlékszem.
Pl. https://hac-aquascaping-contest.com/galeria-2013-nnw.html

Teljes átalakítás nincs, de a korábbi galériák hibái miatt lekapcsoltuk az oldalt. A framework ami a wp sablonban volt elfelejtett tartalmi elemeket az elmúlt évekről.

A visszakapcsolásnál most csak az aktuális év lesz fent. Valahogy visszamenőleg megoldjuk majd.
Sajnos nem lehet fenntartani több éven keresztül egy sablonra/wp-re épült dolgot. A link amit küldél még wp-n kívüli munka volt. Ezért működik, amíg a böngészők futtatni képesek és nem ütközik majd valami szabvány dologba.

Azt hiszem 9-10 év után el kell majd engednünk ezt a mindent megtartunk felfogást. Ez talán csak az AGA-nál működőképes, ami egyedi rendszer és 10+ éve ugyanúgy néz ki.

Az aktuális galériát feltöltjük, ha picit levegőhöz jutunk megnézzük az elmúlt éveket. És jövőre kitalálunk valami új formátumot.
 
Sikerült annyira óvatosan nem rákérdeznem egy másik - nem mellékes dologra - hogy szépen ki is kerülted a választ. Sebaj, a jó akvakertész türelmes. :)
 
Most,hogy mar az új Ga is megnyitott,talán lassan felkerülnek az értékelések?Vagy majd az Interzoo után?
 
Most,hogy mar az új Ga is megnyitott,talán lassan felkerülnek az értékelések?Vagy majd az Interzoo után?

Igyekszem igyekszem. Az elmúlt 2 hétben brutális hátfájdalom miatt nem nagyon tudok hosszabb ülőmunkát végezni.
A mai napot is ennek egy következménye miatt kellett kihagynom.

Sajnos ez az idei év így jött össze. Jövőre máshogy csináljuk majd.
Addig egy kis türelmet kérek még.
 
Igyekszem igyekszem. Az elmúlt 2 hétben brutális hátfájdalom miatt nem nagyon tudok hosszabb ülőmunkát végezni.
A mai napot is ennek egy következménye miatt kellett kihagynom.

Sajnos ez az idei év így jött össze. Jövőre máshogy csináljuk majd.
Addig egy kis türelmet kérek még.
@viktorlantos lassan 3 honap telt el a legutobbi kerdes ota!Bocs!Vagy csak en vagyok ilyen türelmetlen?Oke ertem!:banghead:
 
Back
Oldal tetejére