• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Akkor mi is betesszük a büszkeségeinket.:happy:
Elsőként a Cross névre hallgató, ültetés nélküli növénytömeget a saját 'tenyésztésű' (inkább spontán szaporodású :whistle:) gyémánt neon ifjoncokkal:
40441790334_a8e2f6fc1c_b.jpgCross versenyfotója nagy by Lovas Attila, on Flickr
és másodikként a különdíjat nyert, rengeteg munkával járó hollandot:
40258350935_ce06c14364_b.jpgColourful versenyfotó by Lovas Attila, on Flickr
Ezúton köszönnénk meg a fotósoknak és utómunkásoknak a segítségét - akik nélkül nem lehetne bármikor visszanézni ezeket a szépségeket!
 
Hát ezek olyan gyönyörűségesek, hogy elment minden kedvem a nevezéstől. Tényleg egyre erősebb a mezőny és míg azt mondtam volna két évvel ezelőtti listát nézve hogy az utolsóknál talán pár év múlva tudok jobbat, most már ez megborulni látszik.
Persze azért jelentkezek majd, mert minden próbatételből erősebben jön ki az ember.
 
Az idei év Tropica különdíjas akváriuma: Lovas-Nagy Nicolette - Colourful

Gratuálunk a kivételes eredményhez :) (y)(y):snaphappy::snaphappy::woot:

Aki nem ismerné ezt a speciális különdíjat, annyit kell tudni róla, hogy nem a scape szempontjából értékelik, hanem a kertészeti oldalról. Növények kondija, ápolás, többféle növény változatos bemutatása.
A speciális különdíjat azért hoztuk létre, mert manapság a versenyeken háttérbe szorulnak az akváriumi növények. A felépítmények elviszik az összhatást és szeretnénk emlékezni ezzel a kiemeléssel, hogy a növényezés azért az akváriumi növényekről szól.
Erre általában a kertészeteket kérjük fel, hogy válasszák ki a mezőnyből a fernti szempontok alapján az általuk legjobbnak értékelt akváriumot. Idén a Tropica segített ebben a HAC versenyen.

Köszönjük meg nekik :)

View attachment 52647
Ez a növényzet elképesztően gyönyörű, tátva maradt a pofám... Le a kalappal, megérdemli a díjat vastagon.
 
Gratulálok minden indulónak, külön gratula @kuchi és @matrai kertésznek az elsö helyért! köszönöm a bíztatást elsösorban @kuchi -nak az indulásomért,
Ugye-ugye!Mikor en elkezdetem 30körül végezetem!Úgyhogy nagyon jó kis eredményt értél el!
Gratulálok @kuchi ! Kellett már az a dobogó legfelső lépcsőfoka!
Köszi!Igen mar rám fért!
 
Én is gratulálok minden versenyzőnek,
és köszönet a szervezők munkájáért .
A verseny színvonalát látva azt hiszem magasabb sebességre kell kapcsolni, ehhez kívánok erőt kitartást mindenkinek.
És a kép:
View attachment 52708

Wow! egy picit szokatlan tőled ez a berendezés. Szupi lett!
Még mindig nem tudom melyik akváriumhoz melyik név tartozik.

Persze vannak ikonikus akváriumok, amik a fórumon beégtek, de a többi, ami nincs aktívan naplózva nem tudom névhez, nickhez kötni.
Név és személyes adatok nélkül értékelünk. Ezek az oszlopok hiányoznak a pontozólapokról. Így nekünk is leginkább a galériában tudatosul majd ki mit csinált.

Gratu az akváriumhoz!
 
Wow! egy picit szokatlan tőled ez a berendezés. Szupi lett!
Még mindig nem tudom melyik akváriumhoz melyik név tartozik.

Persze vannak ikonikus akváriumok, amik a fórumon beégtek, de a többi, ami nincs aktívan naplózva nem tudom névhez, nickhez kötni.
Név és személyes adatok nélkül értékelünk. Ezek az oszlopok hiányoznak a pontozólapokról. Így nekünk is leginkább a galériában tudatosul majd ki mit csinált.

Gratu az akváriumhoz!
Köszi, nekem is résen kell lenni, hogy képben legyek, de ha az én akimat nem ismerik meg, azt nem csodálom :) nem vagyok egy naplózó bajnok.
Enigma néven fut, és a 26. lett.
 
Utoljára módosított:
Gratulálok minden indulónak, és kiemelten a győzteseknek. Első akvával valahova a mezőny első felébe szerettem volna megérkezni, ez sikerült, köszönöm mindenkinek a naplómban tett kommenteket, sokat segített. A szervezőknek nagy tisztelet és köszönet a versenyért. Íme a 20.

DSC00807 (4).JPG
 
ATTACH]
Gratulálok én is a nyerteseknek. Első növényes akváriumom és 37. lettem.
Köszönjük a bírák munkáját. És itt a kép.

184Versenyfot_4_01_01.jpg
 

Attachments

  • 184Versenyfot_4_01_01.jpg
    184Versenyfot_4_01_01.jpg
    512.2 KB · Megtekintések: 3
Back
Oldal tetejére