• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Akkor most új avatar képetek lesz majd?!:D
Ez jó!!! Pont azon gondolkodtunk mi is, hogy 4 éve akvakertészkedünk és minden évben kaptunk egy különdíjat. Az eddigi 3-nál is a fotón ugyanazt a kék akvakertész pólót viseltük és még a plecsnik is ugyanolyan kékek voltak, így nem lenne nagy változás az avatar-on!:ROFLMAO::) (Persze csak ha idén is a kéket adja nekünk @Nigro):whistle:
 
Sziasztok!

Gratulálunk minden résztvevőnek!
Nagyon erős élmezőny kerekedett mindkét kategóriában, ez már tényleg világszínvonal!
Elégedettek vagyunk minden tekintetben!
Versenyfotó és egyéb rizsa a naplóban.

AmegA
 
Az idei év Tropica különdíjas akváriuma: Lovas-Nagy Nicolette - Colourful

Gratuálunk a kivételes eredményhez :) (y)(y):snaphappy::snaphappy::woot:

Aki nem ismerné ezt a speciális különdíjat, annyit kell tudni róla, hogy nem a scape szempontjából értékelik, hanem a kertészeti oldalról. Növények kondija, ápolás, többféle növény változatos bemutatása.
A speciális különdíjat azért hoztuk létre, mert manapság a versenyeken háttérbe szorulnak az akváriumi növények. A felépítmények elviszik az összhatást és szeretnénk emlékezni ezzel a kiemeléssel, hogy a növényezés azért az akváriumi növényekről szól.
Erre általában a kertészeteket kérjük fel, hogy válasszák ki a mezőnyből a fernti szempontok alapján az általuk legjobbnak értékelt akváriumot. Idén a Tropica segített ebben a HAC versenyen.

Köszönjük meg nekik :)

View attachment 52647

Gratulálok a Lovas famíliának és egyben nagy örömmel olvasom a soraidat Viktor, minden szavaddal egyetértek, azt gondolom - ezzel hibátlanul összekapcsoltad a fórum versenyző és kedvtelésből akvarizáló közösségét!
Hogy ezt a versenyt a költözés közepette bíráltátok, értékeltétek - ráadásul határidőn belül - folyamatos (általam is elkövetett zrikálások közepette) ahhoz külön respect,
 
Most, hogy már minden nyertes ismert lett, nem maradt más hátra, érkezzen a Normál kategória.

Idén is nagyon erősre sikerült az első harmad és sok kivételes akváriumot láttunk. Volt olyan is, ami meglepetésként ért.
Látszik, hogy igyekeztetek a maximumot kihozni a lehetőségekből és komolyan vettétek az érem megszerzését. Szerintem a mezőny első fele simán meg tudná szorongatni a külföldi versenyzőket is. Erre igazán büszkék lehetünk. Ha valami, akkor ez az, amiért az elmúlt évtizedben dolgoztunk. (y)

Természetesen a többieknek is köszönjük, hogy részvételükkel emelték a verseny értékét és tovább öregbítették a hazai kertészkedés nemzetközi hírét.

Nélkületek ma nem lenne HAC és nem lenne ilyen magas szinten az akvakertészkedés sem. Köszönjük mindenkinek, aki beküldte nevezését és elnézést kérünk, hogy a hirtelen jött költözéssel picit feje tetejére állt a verseny szervezés is körülöttünk.
Remélhetőleg az új boltban a következő versenyen ezt kompenzálni tudjuk. Jövőre jubileumi 10. HAC lesz. Ki kell találnunk valami ütős dolgot rá :)

Szuper akváriumok, szuper nyertesek. Köszönjük a részvételt. Ügyesek voltatok :)

1. hely 526 pont Nemeth Patrik - Jakusima

View attachment 52657

2. hely 521 pont Nagy Dániel - The forest of chance

View attachment 52656

3. hely 514 pont Molnár Béla - Green Paradise

View attachment 52655

4. hely 513 pont Csanyi Zoltan - Forbidden Woods ------ egy hajszállal lemaradva a dobogóról, pedig micsoda kert!

View attachment 52654

A teljes rangsor:

1 526 Nemeth Patrik Jakusima
2 521 Nagy Dániel The forest of chance
3 514 Molnár Béla Green Paradise
4 513 Csanyi Zoltan Forbidden Woods
5 511 Kovács Mária Boszorkány erdő
6 509 Molnár Béla King Kong
7 493 Kovács Mária Majmok bolygója
8 486 Dürgő Zoltán The Lost Souls
9 481 Láng Viktor Iriomote forest 西表
10 480 Bartos Attila Pál Saru no asobiba (Majomjátszótér)
11 455 Dürgő Zoltán Lights of Zion
12 445 Lovas Attila Cross
13 441 Kukk János Silence of the Forest
14 436 Bodor Gábor Sunrise over the Ewoquian Cove
15 428 Gáncs Péter The lonely path
16 426 Molnár Máté Spanish Bridge
17 410 Pénzes Zoltán The big root
18 408 Sólyom Dávid Virens Hortulus
19 408 Lovas-Nagy Nicolette Colourful
20 405 Balogh Zsolt Valley of Dreams
21 404 Márton Gábor
22 402 Fábián Tamás Rainbow Valley
23 396 Göldner Tiborné Green mountain
24 381 Keinrath Adrian The greening bower
25 379 Czesznak András The Enchanted forest
26 370 Báró Péter Enigma
27 364 Molnár László Hegyi erdő és tisztása
28 353 Tolnai Péter - Németh Barbara
29 352 Báder András Green to red
30 344 Zétényi Gábor D.I.J. (Dragon's Iwagumi Jungle)
31 329 Ágner Zsolt Shaman dance
32 325 Zengő Ferenc -
33 322 Lepnyák Ádám
34 304 Herr Gyula Iron Islands
35 301 Szabó János Water World
36 284 WebGarden Kft. Páratlan Páros
37 283 Módra Tamás
38 282 Juhász Péter 64
39 279 Szász István
40 270 Nagy Tibor Jungle on the mound
41 253 Nagyné Lovász Nikoletta Kerekerdő
42 242 Hernádi Zsolt János Arms to the top
43 237 Miklós Dániel Bazaltos Zöld Világ
44 233 Fekete Zoé Alga Land
45 229 Kovács Attila Karmok Ösvénye
46 226 Nagy Dávid Dragon Peaks
47 222 Dupaj Péter Kivágott erdő
48 172 Csernák Gábor low-tech
49 169 Szépvölgyi Krisztián Természtes összhang
50 154 Krisztin Németh Gábor Kezdet
Huhuu 4. Hely! Nagyon orulok a helyezesnek! Jovore megprobalom megfogni a dobogot! :)
 
Sziasztok.
Először is gratulálok mindenkinek aki nevezett. A zsűritől kérdezném,hogy
lehet-e tudni hogy melyik kategóriában hányan neveztek?
 
Íme itt egy kisebb akvám is, amivel indultam. Ezt a feleségem nevén indítottam, azért, mert szeretném neki ezúton is megköszönni a türelmét, segítségét, és azt, hogy békével viseli a hobbi iránti szenvedélyemet és kicsapongásaimat (anyagi vonzatú "kicsapongások").
A fotó sajnos itt is elég rossz, egyenlőre többet nem tudok kihozni magamból, de majd hátha... Ismerősöm nincs itt a környéken, aki fotózna, így egyenlőre magam próbálkozom. Azt hiszem ez volt a versenyfotó. Egy kicsit jobb helyre vártam ezt a berendezést, mint 41. hely, de ezt dobta a gép. Tanulólecke.
Gyakorlat teszi a mestert a mondás szerint.
DSCF1163 (2).JPG
 
Végre haza értem a munkából!Szerencsére @keszalvo barátom közvetített,így meló közben tudtam meg az eredményt!Huh hosszú volt az út,de csak elértem a dobogó legfelső fokara!Nem titkolt célom volt a dobogó mind két kategóriában!Egy nano 3 ik,és egy normál első hely:D!Azt hiszem maximálisan teljesedett a vágyam!Sok meló volt ebben a scape-ban,de megérte!Ha valakit érdekel csinálok neki majd naplót!:cool:
Köszönöm a szervezőknek,nélkületek nem igen lenne ilyen szoros verseny!
Gratulálok minden résztvevőnek!Es mindenkinek aki szurkolt!Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!;)

Mindenkinek gratulálok,főleg Patrik barátomnak,tudom milyen fontos volt ez az első hely neki,és megérdemelten lettél első

Köszönöm barátom.
Gratula a dobogósoknak a helyezésekért, neked @kuchi Patrik külön is nagy gratula! Emlékszem, még honnan indultál, amikor elkezdted az akvertészetet, ahhoz képest nagyon nagyot fejlődtél, nemzetközi színvonal, amit most csinálsz. Csak így tovább!
Köszi,jól esnek szavaid.Remélem jön mar lassan egy két jobb nemzetközi eredmény is!
 
Hűűha, micsoda meglepi! :)
Gratulálok Mindenkinek, örülök, hogy évről-évre érezhetően erősödik a magyar mezőny (grat @kuchi szájtátvamaradós az akid!!! ;))...
Nagyon köszönjük a szervezők és bírák munkáját, le a kalappal előttetek! ;)
A nanok után ez volt az első nagy scapem, így nem számítottam ennyire előkelő helyre, nagyon-nagyon örülök! :cool:
Köszi!:woot:

Üdv.,
a Nagy Dani
 
Gratulálok mindenkinek az elért eredményéhez. Köszönöm a szervezőknek az idei versenyt is. Nagyon örülök a nano 4.helynek, ahogy néztem 2ponton múlott hogy nem 6.lettem. Már 1hónapos a kövi kis nano scape, a jövő évin is indulok az tuti...
ContestRust.jpg
 
Nagy gratuláció minden nevezőnek, nagyon örülök:rolleyes: a helyezéseimnek. Készítőként nem igazán látom objektíven a berendezéseim, ilyenkor lepődöm csak meg, hogy milyen színvonalas akváriumok állnak mellettem a rangsorban.(y) Az említett heccelődésen kívül rengeteg segítséget is kaptam fórumtarsaimtól, köszönet érte nekik.:notworthy:
Nagy köszönet a szervezőknek a verseny lebonyolításáért és a bőkezű díjazásért.:notworthy: Jól láttam a korábbi képen, hogy a kiszemelt jármű, amivel utazunk, az platós kivitelű?:D
Nagy Gratuláció neked!Ügyes voltál,idén megint utazunk!;)
 
Back
Oldal tetejére