• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Addig meg befotózom a Nanot!Így Idén ott is szeretnek a dobogóra állni!Nem lehetne kategóriánként 2-nel több akváriummal indulni?Ha idén is olyan lesz a buli,mint Lisabonba,akkor nincs gaz!:cool:
 
Sosem lehet elég korán kezdeni.

Ma squash közben @Nigro-val eszünkbe jutott egy remek ötlet az idei nyereményre..... bár nehéz a múlt évi Florestas után egy kreatív ötlettel előrukkolni. De szerintem ezt bírni fogjátok.

Már csak azt kellene megtudni, hogy mi ez..... na de erről majd később :)
Ha mégsem lenne elég kreativitásotok, szerintem simán elviseljük a tavalyi nyereményt is. :p
Az ötletről annyit meg szabad tudni, hogy élőlény, tárgy vagy fogalom? :)
 
Ha mégsem lenne elég kreativitásotok, szerintem simán elviseljük a tavalyi nyereményt is. :p
Az ötletről annyit meg szabad tudni, hogy élőlény, tárgy vagy fogalom? :)
Előre a medve bőrére? :p (tudom, hogy nem úgy értetted)
Csak nehogy Dolly legyen a reluxa mögött!!!:nailbiting:
 
Ha mégsem lenne elég kreativitásotok, szerintem simán elviseljük a tavalyi nyereményt is. :p

Szuper volt az is, de szeretjük a változatosságot. Éppen ezért...

Az ötletről annyit meg szabad tudni, hogy élőlény, tárgy vagy fogalom? :)

Olyan kalandon agyaltunk, ami emlékezetes. Tárgyakban nem tudunk hova fejlődni és sokszor zsákutca egy ilyen nyeremény. A portugál kiruccanás viszont a rossz idő ellenére olyan emlékeket adott, ami sokkal tovább tart majd bármilyen tárgyi nyereménynél.
Így idén is ebbe az irányba mozdulunk..... a kérdés, hogyan tudjuk überelni Európa legnagyobb növényes akváriumának látogatását. :) Van egy ötletünk rá :)
 
A GA nevében garantálni merem, hogy minden győztes találkozhat egy magyar bajnokkal :) Ha nem számít az évjárat, akár többel is!
 
Back
Oldal tetejére