• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Nah most már gép mellett.

A nevezéseket még nem pörgettük át, most csak a nyers számok. Normálban 50 akvárium nevezés van bent. Nanoban 16.
Ha valakinek a nevezésével gond lenne, azt a következő 1 hétben orvosoljuk.

Köszönjük mindenkinek aki nevezett idén. A krémben nagy harcok lesznek az biztos. :)

(y)
 
Sziasztok!

Szeretnétek hamarabb látni őket, ahogy az előző években, vagy legyen egyszerre meglepetés?

Idén picit több időt hagytunk az értékelésre, lehet addig rongyosra néznétek a pixeleket. Ki mit gondol?
Mindkettőnek van előnye, de most inkább néznénk a friss galériát mint a havasesőt :) !

Elég meglepetés lesz a rangsor és a szöveges értékelések (reméljük lesz) két hónap múlva!
Arról nem is beszélve, hogy milyen inspirációs anyag lehet már most az IAPLC-re!

AmegA
 
Utoljára módosított:
Szeretnétek hamarabb látni őket, ahogy az előző években, vagy legyen egyszerre meglepetés?

Idén picit több időt hagytunk az értékelésre, lehet addig rongyosra néznétek a pixeleket. Ki mit gondol?
Ha lehet látni a képeket akkor lehet találgatni hogy vajon melyik akvárium kerül be a top mezőnybe. Viszont az biztos, hogy elindul a találgatás és a fórumon is felkerülnek a tippek, amivel pedig befolyásolva lenne a zsűri. Szóval elég ha nekem bent megmutatod a képeket :D:D:D
 
Szerintem ne legyen nyilvános.
Sok lenne a szöveg, találgatás, latolgatás stb.
Nem jó az.
Elegendő az eredményhirdetéssel együtt.
A többi nagy versenyen is az eredményhirdetéssel együtt lesz nyilvános, nem?
 
Back
Oldal tetejére