• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Én is arra szavazok, hogy a galéria legyen nyilvános. Nem kötelező megnézni annak aki meglepetésre vágyik.
 
Sziasztok,

némán tűrtem, vártam, szememet gúvasztottam ( nincs is ilyen szó) a kicsi képeken, türelmesen várva, hogy hátha kikerülnek a képek. Nyilván nehéz döntés, nyilván nagy feladat, sok munka, de esetleg megszületett a döntés? Kikerülnek vagy sem eredményhirdetés előtt?

Nem vagyok türelmet, áááááá :) csak kíváncsi :)

Na meg jön megint egy hétvége, mindenki beteg, így szobafogság...szóval tudnám csorgatni a nyálam hosszasan.

Köszi, Zs
 
Sziasztok,

némán tűrtem, vártam, szememet gúvasztottam ( nincs is ilyen szó) a kicsi képeken, türelmesen várva, hogy hátha kikerülnek a képek. Nyilván nehéz döntés, nyilván nagy feladat, sok munka, de esetleg megszületett a döntés? Kikerülnek vagy sem eredményhirdetés előtt?

Nem vagyok türelmet, áááááá :) csak kíváncsi :)

Na meg jön megint egy hétvége, mindenki beteg, így szobafogság...szóval tudnám csorgatni a nyálam hosszasan.

Köszi, Zs

Vettük az igényeket, de biztosan nem lesz fent a hétvégén. Ha felkerül jelezni fogom.
Addig is jobbulást (én december végétől kb január végéig voltam hasonló cipőben).
 
Vettük az igényeket, de biztosan nem lesz fent a hétvégén. Ha felkerül jelezni fogom.
Addig is jobbulást (én december végétől kb január végéig voltam hasonló cipőben).
Nagyon köszönöm, mindenkinek türelmet, néhányunknak jobbulást [emoji3]
 
Stét' kívánok! Galéria hír sincsen még, s ahogy nézem a HAC2017 szerver is influenzás és/vagy gyógykezelik... :whistle:
Úgy tűnik, hogy 'nem vették a lapot az Illetékesek'... -bár most azt is meg lehet érteni, hogy minden percüket/energiájukat a költözés ügyeire szánják.
@viktorlantos Azért annyi infót megosztanál velünk, hogy ki lesz/van végül a zsűriben?
 
Még mindig nem kaptunk választ, pedig már csak 1 hét van hátra...

Ahogy én tudom a 3 GA-s srác, meg Tibcsi pontoz idén. Bár ha tudom, hogy ilyen erős a mezőny, inkább kiadtam volna valaki olyannak aki olyan messze lakik, hogy nem lehet elkapni este a sötét utcán.... :)
A HAC oldal is kalapálás alatt van, hogy időre elkészüljön az is.
Viccen kívül, jó pár éve pontozom a HAC-ot, de ilyen kiegyensúlyozott mezőnyt még sosem pipáltam.
Közben meg van a mikrobusz is, amivel kikocsizunk (a középső):

vivaro-flotta-4.jpg

:)
 
Ahogy én tudom a 3 GA-s srác, meg Tibcsi pontoz idén. Bár ha tudom, hogy ilyen erős a mezőny, inkább kiadtam volna valaki olyannak aki olyan messze lakik, hogy nem lehet elkapni este a sötét utcán.... :)
A HAC oldal is kalapálás alatt van, hogy időre elkészüljön az is.
Viccen kívül, jó pár éve pontozom a HAC-ot, de ilyen kiegyensúlyozott mezőnyt még sosem pipáltam.
Közben meg van a mikrobusz is, amivel kikocsizunk (a középső):

View attachment 52097

:)

ha nem én nyerek - az csalás lesz és korrupció!
 
Back
Oldal tetejére