• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Patrikot ma reggel elengedtuk had repuljon mint a madar :) az idojaras ma eleg ramaty...

Tegnap oceanario utan elmentunk az Aquaedenbe megneztuk a konkurenciat, jot dumcsiztunk Rui Alvessel. Nap vegen beesett egy amerikai scaper kulonitmeny es Jurijs. Ok is itt vannak. Egy jo vacsi es poharazas utan lezartuk a napot. Fotok majd otthonrol. :)
 
Patrikot ma reggel elengedtuk had repuljon mint a madar :) az idojaras ma eleg ramaty...

Tegnap oceanario utan elmentunk az Aquaedenbe megneztuk a konkurenciat, jot dumcsiztunk Rui Alvessel. Nap vegen beesett egy amerikai scaper kulonitmeny es Jurijs. Ok is itt vannak. Egy jo vacsi es poharazas utan lezartuk a napot. Fotok majd otthonrol. :)
Sikeressen megérkeztem. A kedvenc kinai kajáldámba ebédelek.Köszi mindent,király volt a trip.A Bélabá már most hiányzik.:);)
 
Megjöttünk, zseniális volt a kaland Lisszabonban, az Óceánárium letaglózó hatásán túl, hatalmas élmény volt a társaság, rettenetesen jól szórakoztam veletek, talán nem is illik ennyit nevetni ilyen rövid idő alatt.:) Mindenki a számomra ismeretlen személyiségével hozzátett ehhez: @kuchi a szenegáli túrista, @Molnár Béla a bankkártya illuzionista ínyenc, @Nigro a szállodai medence akrobatája, @Szili-Kis József az Alfama eltűnő embere, @viktorlantos a metro balkezes szabadulóművésze, én pedig a nanóval koccintó.:D Elég önző egy bejegyzés lett, mert csak mi értjük, bocsánat érte. Nagyon köszönöm az utat a GA-nak és a barátaimnak.:love:
 
Megjöttünk, zseniális volt a kaland Lisszabonban, az Óceánárium letaglózó hatásán túl, hatalmas élmény volt a társaság, rettenetesen jól szórakoztam veletek, talán nem is illik ennyit nevetni ilyen rövid idő alatt.:) Mindenki a számomra ismeretlen személyiségével hozzátett ehhez: @kuchi a szenegáli túrista, @Molnár Béla a bankkártya illuzionista ínyenc, @Nigro a szállodai medence akrobatája, @Szili-Kis József az Alfama eltűnő embere, @viktorlantos a metro balkezes szabadulóművésze, én pedig a nanóval koccintó.:D Elég önző egy bejegyzés lett, mert csak mi értjük, bocsánat érte. Nagyon köszönöm az utat a GA-nak és a barátaimnak.:love:
Nano kolléga:D!Mi is köszönjük a kellemes társaságot!
 
És ezt még lehetne fokozni ,ha pl.a GA szervezne egy utat..... egy busznyi akvakertésszel,innen a fórumról.De jó is lenne:whistle:Szerintem lenne rá érdeklődés:)
 
Tegnap (Azaz ma) hajnali 2-re sikerült hazakeveredni. Csatlakozom az előttem szólókhoz: hatalmas élmény volt, a Florestas Submersas-t mindenkinek látnia kell élőben. Ezt a hatást semmi nem adja vissza.
Ugye srácok?! :)
A telós kép helyett egy fényképezős... ez talán jobban visszaadja a hangulatot ;)
33116318441_6c2fc3be90_b.jpg19 by Néder Attila, on Flickr
 
Megjöttünk, zseniális volt a kaland Lisszabonban, az Óceánárium letaglózó hatásán túl, hatalmas élmény volt a társaság, rettenetesen jól szórakoztam veletek, talán nem is illik ennyit nevetni ilyen rövid idő alatt.:) Mindenki a számomra ismeretlen személyiségével hozzátett ehhez: @kuchi a szenegáli túrista, @Molnár Béla a bankkártya illuzionista ínyenc, @Nigro a szállodai medence akrobatája, @Szili-Kis József az Alfama eltűnő embere, @viktorlantos a metro balkezes szabadulóművésze, én pedig a nanóval koccintó.:D Elég önző egy bejegyzés lett, mert csak mi értjük, bocsánat érte. Nagyon köszönöm az utat a GA-nak és a barátaimnak.:love:

És persze köszönet mindenért @matrai kolléga feleségének Zsuzsinak, aki mindent megoldott egy szempillantás alatt. Mi szerencsétlenkedő akvakertészek, mire kitaláltuk, hogy mit kéne csinálni, addigra ő már vissza is ért megoldással... (y) :D
 
Sorry mindenkitől én csak most értem ide :)

kb 400 fotó van ezeket nem lehet ennyi idő alatt feldolgozni. Úgyhogy később még frissítem az albumot. Néhányat azért beteszek ide.

Szuper volt az út, már eleve az, hogy sikerült összehozni és mindenki el tudott jönni aki megnyerte, pedig hét közben volt az utazás. Ahogy láttam a helyszínen azért "hatott" a nyeremény az arcokra rápillantva :)
Sajnos kifogtunk egy rossz esős napot és emiatt elmaradt a kirándulás a második napon, de azért így sem volt rossz kaland :)
Mindig jó, ha kicsit világot lát az ember. Most ebből is kaptunk egy kis ízelítőt :) Szupi volt! Zsuzsi nélkül még lehet mindig a metró kapuban dekkolnék :) :)

A zsebemben maradt egy képeslap :)

33207901566_b9e86798af_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

A japán turistacsoport igaz @kuchi ? :)

32405644724_f93db06b7b_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

33093255462_3612a1f490_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

Attit félúton elragadta a rája :) Egy ideig ide-oda vonszolta, de szerencsére elengedte a végén :)

33121111221_bcd206a812_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr
 
Florestas fotókat még befejezem de néhányat amin a főszereplők láthatók feltöltöttem :)

Flickr-en nagyban érdemes megnézni

32405641774_2a7f5ffabb_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

@Molnár Béla

32866502970_d0acf01ca4_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

32405639754_2de57432a0_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

32405638624_e744b4cb93_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

33207909276_1f25aa3d4b_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

33207908616_ae96cd6383_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

@matrai kollega is elmerült a látványban pedig ő már nem először látta :)

33207906786_b1627cba39_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

@kuchi

33207904926_87dfd0b25f_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr

@Nigro aki a közvetítést nyomta

33093248212_f77f189887_h.jpgLisbon tour with the HAC Contest winners by Viktor Lantos, on Flickr
 
Leírni nehéz lenne milyen volt az első pillanat, mikor beléptem a giga akvárium termébe.
Egy darabig szóhoz sem jutottam, előtte több fényképet videót is megnéztem de ez a látvány...:jawdrop:
Életre szóló élmény volt, méreteit szépségét egy fotó videó nem adja vissza.
Még egyszer köszönöm hogy eljuthattam ide.
DSCN3732.JPG
DSCN3737.JPG DSCN3771.JPG
 

Attachments

  • DSCN3766.JPG
    DSCN3766.JPG
    302.8 KB · Megtekintések: 0
Back
Oldal tetejére