• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Megérkezett a nevezésem(2 akit neveztem)? Köszi!
Srácok,csajok nevezzetek!Meg több 3 hét a határidőig!
 
Kicsit korai a határidő, bele kéne húznia az akváriumnak. Szerintem a két ünnep között lelövöm, és nevezek vele, van 3 hete belehúzni!
 
Nem élek efféle "drogokkal"! :)


Ezzel meg főleg nem!

Egyébként is vicces lesz/lenne a 2 db kivehetetlen belső szűrővel, és direkt zöldre hagyott kövekkel a mezőnyben, már poénnak is megérné bedobni! :)
Pénteken szűrőakció ;)
 
Nem élek efféle "drogokkal"! :)


Ezzel meg főleg nem!

Egyébként is vicces lesz/lenne a 2 db kivehetetlen belső szűrővel, és direkt zöldre hagyott kövekkel a mezőnyben, már poénnak is megérné bedobni! :)

Ha kell, tudok küldeni "megnőtt" növényeket. Berakod, azt' kész. Egyszerű.
 
Oase szűrők -15% a GA-ban.

Szerintem Beni szedd ki teljesen a két belső szűrőt. Számos vizinövény az Ammóniát (NH4+) jobb hatásfokkal tudja hasznosítani, mint más N formát. Low-technél a legkisebb is számít. ;) Talán így megnő minden a HAC-ra. ;)
 
Oase szűrők -15% a GA-ban.
Családi okokból (mocsok rossz 3 éves kiskölök és 1,5 hónapos, egyelőre nyugis kislány) nem használok külső szűrőt. Így nincs csövezés, amit szét lehetne rántani az akvárium mögött, úgyhogy egyelőre ez így is marad még 3-4 évig tuti. Volt egyébként, futná is rá, nem az ár a kérdés, hanem a nyugodt alvás. Ha nagyobbak lesznek a pöttömök, meg a lakást is cseréljük házra, akkor lesz szíp naaagy akvárium 2 szííp nagy külsővel, addig marad ez.

Szerintem Beni szedd ki teljesen a két belső szűrőt. Számos vizinövény az Ammóniát (NH4+) jobb hatásfokkal tudja hasznosítani, mint más N formát. Low-technél a legkisebb is számít. ;) Talán így megnő minden a HAC-ra. ;)
Ezt nem merem bevállalni, ráadásul mindkét szűrőnek neki vannak támasztva a kövek is, tehát még egyszerű sem lenne.
 
Már nincs sok hátra a nevezés lezárásáig! Gyerünk gyerünk, még alig jött nevezés, pedig az idei díjazás nagy durranás lesz. ;) (tudom, tudom, nem ezért neveztek, de alig bírom magamban tartani... :censored:)

Idén először én is beállok a sorba és szeretnék nevezni :) Terveim szerint már csak egy nagy takarítás választ el a "végső" állapottól[emoji3]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok,

ha a garnélákon kivül algázó géb, és Oto van az akiban, az garnélásnak nevezhető ? -bocs ha kicsit együgyű a kérdésem :)
 
Már nincs sok hátra a nevezés lezárásáig! Gyerünk gyerünk, még alig jött nevezés, pedig az idei díjazás nagy durranás lesz. ;) (tudom, tudom, nem ezért neveztek, de alig bírom magamban tartani... :censored:)

Szia Nigro,

neveztem mindkét kategóriában, a visszaigazoló levélben a következő szöveget kaptam ( én rontottam el valamit (n) vagy időviharba kerültem ? :D) :


Köszönjük nevezését a Hungarian Aquascaping Contest 2015-re.

Eredmény hirdetés 2016. január 15-én lesz.

A nyertesek listáját a verseny hivatalos oldalán is megtekintheti majd:
http://hac-aquascaping-contest.com/

Üdvözlettel,
A szervezők
 
Szia Nigro,

neveztem mindkét kategóriában, a visszaigazoló levélben a következő szöveget kaptam ( én rontottam el valamit (n) vagy időviharba kerültem ? :D) :


Köszönjük nevezését a Hungarian Aquascaping Contest 2015-re.

Eredmény hirdetés 2016. január 15-én lesz.

A nyertesek listáját a verseny hivatalos oldalán is megtekintheti majd:
http://hac-aquascaping-contest.com/

Üdvözlettel,
A szervezők
@viktorlantos zavart érzek az erőben... Zsivány 1-es merre vagy!? :)
 
Back
Oldal tetejére