• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma még nem, de péntekig kikerül egy lista. A galériát igyekszem hétvégén sorrendbe állítani. Kommentek jövőhéten kerülnek fel az adatlapokra.
Díjkiosztó megálmodása, kitalálása az eredmények után. Nyeremények talán nem meglepő módon lesznek :)

Addig is izguljon az akinek izgulni valója van! Ámen!
 
Remelem a dijkioszto februär közepe fele lesz,mert akkor megyünk haza 4 ev utän,es mindenkepp jo lenne mindenkivel talälkozni!Ennel jobb alkalom nem lenne!
 
Megszületett az összesítés :) (y)
Ahogy a héten igértem most csak egy text lista a rangsorról.
A héten frissül a web sorrend. És a kommentek a következő napokban kerülnek feltöltésre.
 
Gratulálunk minden nevezőnek. A fenti egy xls másolás eredménye, ezért ha nevek formázása nem stimmel az azért lehet mert a nevezési űrlapról ezt másoltuk be. A weben javítva lesz.

Köszönjük mindenkinek aki idén is részt vett a versenyen. A fenti táblázat eredménye olyan amit még én sem látok át. Most 1 perce látom a pontozók összesítése alapján a sorrendet. A többi zsűri is veletek együtt látja majd a végeredményt.
A teljes kép a galériával lesz, ahol már fotókkal lehet sorrendben látni a fenti rangsort.

Gratulálunk a nyerteseknek!!!!!

A különdíjas kategóriát a napokban nevezzük meg.
 
De jó, hogy ilyen koránkelő vagyok, ekkora meglepetésre ébredni. Gratulálok mindenkinek, köszönöm a pontozóknak, ilyen előkelő helyezésre nem számítottam, jó hely ez a Világ!:D:):eek:
 
Utoljára módosított:
Először is gratulálok minden résztvevőnek! ;)
Másodszor pedig nem is tudom, hogy mit mondjak... de mégis nagyon köszönöm a bíráknak!!! :) Óriási siker és megtiszteltetés ez számomra! ;)
A tavalyi harmadik HAC és hatodik EAPLC helyezések után, ez csodálatos! ;)

Sajnos ehhez az akváriumhoz nem született napló, így nem tudtátok végignézni az akvárium születését, de annyit így utólag elárulhatok, hogy nagyon bizonytalan volt az egész scape születése. Ennek egyik oka, hogy nagyon sokáig gondolkoztam a méretbeli ugráson (idén remélem összejön), másik pedig, hogy a mindennapjainkat beárnyékolta a kishúgom (Dius) elvesztése.
Nos, végül az Ő emlékének bázisán született a Diana's New Underwater World.
24237442210_e2799091d5_b.jpgDNUW_HAC2015_Nagy_Dániel by Dániel Nagy, on Flickr

Mindamellett, hogy tudom, van még hova fejlődni (mind fotóban, úgy a kertészetben is...), még egyszer nagyon köszönöm! ;)

Nagy Dániel
 
Back
Oldal tetejére