• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

viktorlantos

Alapító
Admin
Ahogy a topik címe is mutatja. Legyen vagy sem idén? :)

A múlt évi akváriumokat nézegettem az imént. És persze utána átpörgettem a 2013-as galériát is. Kifejezetten élvezetes volt a múlt évi galériát nézni és azt a fejlődést amit sokatoknál láttunk.

Ezért bár minden évben kicsit elbizonytalanodunk feldobnám a lasztit. ;)

A verseny a kezdetektől fogva a hobbi népszerűsítéséről szólt és a közösségről amit felépítettünk az évek alatt. Rengeteg fejlődést lehetett látni amióta a HAC elindult és idén is sok szép akvárium szerepelt a világversenyeken.

Szóval lájk, dislájk vagy komment. Vagy egyszerűen dobj be egy lexxarom tabletátt ha úgy érzed :)

A HAC most, hogy a német versenyből EU derbi lett, megmarad magyarnak. Talán nemzeti színű szalagot is kap a logo, ma úgy is ez a divat és átkereszteljük Nemzeti Akvakertész Versennyé :) haha NANEM!

A németeknek meghagyjuk ezt a rendezési jogot, ha már a versenyeken úgy is rendre elkalapáljuk őket :) és ha ti is akarjátok idén is lesz HAC.

Idén sajnálatos módon távozott köreinkből a hobbi atyja/mestere. Ezért a HAC 2015 Amano mester előtt is tisztelegne. Hiszen ha ő nem lett volna ma mi sem beszélgetnénk itt és HAC sem lenne. Talán hazai növényezés sem, ebben a formában biztosan nem.

Mit gondoltok? Legyen?
 
ha lenne, milyen nevezési határidőkre kell kb. számítani?
egyébként mindenképp legyen. legfejjebb idén se nevezek :)
 
Maradnánk a november 30-as nevezési határidőnél, hogy mindenki kényelmesen építhesse a családdal a karácsonyfát és ne idióta netes jelentkezési űrlapokat kelljen töltögetni szentestén :)
Valószínűleg az eredményhirdetés január elején lenne.
 
volt már olyan, hogy neveztem, de azt inkább hagyjuk :D
bélával meg ne hasonlíts, ő egy ufo, egy hónap alatt háromszor rendez újra. még keszalvo se tudná követni. :D
 
Tamogatom [emoji106] de nem is ertem a kerdest,En ezt termeszetesnek vettem,csak a hatarido volt kerdeses.
En nevezek csak addig remelem sikerul majd topp formaba kerulni,ezt a mostanit majdnem egy honappal kesobb inditottam.
Szoval iden is ott leszek [emoji6]
 
Legyen.
Én ugyan bevettem a lexxarom tablettát, ami azt jelenti, hogy baromira nem érdekel hanyadik leszek. Az akváriumot most már mindenféle versenyszellem nélkül, kizárólag magamnak építem, de ettől függetlenül mindenképpen nevezni fogok.

Jó, hogy van egy ilyen verseny, ahol megmutathatjuk a Nemzetnek és a külföldieknek is, hogy mennyien vagyunk és mire vagyunk képesek.
 
Legyen, bár csak szurkolni fogok, de nagyon jó és inspiráló akváriumok készülnek. Nem lehetne közönségdíj is az éven? Csak itt a fórumon, csak a nevezési határidő előtt regisztráltak szavazhatnának.
 
Ez egyáltalán kérdés?Szegényebb lenne a hazai akvarisztikai paletta nélküle.
Kimaradjon a hetekig tartó izgalom,hogy kik lesznek az élvonalban,van-e sötét ló elbújva az indulók között?
Jó egy helyen látni a sok akváriumot,meríthet belőle növényfej és egy egyszerű akvarista is.
 
Back
Oldal tetejére