• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gratulálok minden nevezőnek és persze a nyerteseknek!!!!(y):cool:
Örülök, hogy ismét részt vehettem a zsűrizésben és egy picit beleszólhattam a sorrendbe is, gratu. még egyszer mindenkinek, szép volt;).
 
Váóóóóóó :notworthy:,csak ezt tudom írni,ja és azt hogy KÖSZÖNÖM mindenkinek aki részt vett az akvárium útjának egyengetésében,tanáccsal,növénnyel,fotózással.
Őszinte leszek nem számítottam rá hogy a dobogóra felkerülök,de most már látom megérte még egy kört és évet rászánnom az erdős témára.
Sok volt a kihívás hogy az előzőhöz képest jobbat és finomabbat tudjak csinálni,a sok növény néha átok de örömmel nézek rá minden nap.
A halcsere nagyon nagyon sokat számított ( köszönöm a rábeszélést @viktorlantos ) ekkora akváriumban Én mindenkinek ezt a halacskát javaslom ha hasonlóan méretarányos elrendezésben gondolkodik.
Most még nem is tudom felfogni,főleg azért mert ugyan itt ott megemlítették hogy az idei mezőny nem annyira erős,hát Én nem így éreztem ezért is nagyon nagy eredmény ez számomra főleg 60 literben ami azért valljuk meg őszintén nem mindig tud versenyképes lenni a nagyokkal.
Most már nyugodtam nyargalok át idén a köves témára.
Ja és külön öröm a Nano kategória 7. hely,ahol ha jobb fotó születik talán még előrébb is mehetett volna de mint első Nano nevezésem,nagyon jó eredmény.
Még egyszer köszönöm a részvételt,és mindenkinek gratulálok az elért eredményhez (y)

1b60451396dda4c72f2ac00a72b7e530_normal-031-1170-702.jpg
 
Jaj de jól indul a mai nap!4-ik es 7-ik helyezés!Kellemes meglepetés!Csak az bánt,hogy a dobogóra nem sikerült fellepnem,így kimarad a dijätado(es az emlék pakett). Majd jövőre!Köszönjük a szervezőknek,hogy idén is megtartották-e versenyt!
 
Köszönöm szépen a bíráknak a szuper 2. helyezést! :)

A reggeli kávé szürcsölgetése közben olvastam a fórumot, mikor megláttam hogy fent van a sorrend. Majdnem kiborítottam a kávét. :D Ez az akvárium volt a második növényesem, nem gondoltam hogy a tanuló aki után ez ilyen eredményes lesz, bár az a 2 pont picit bosszantó, de így is nagyon elégedett vagyok. A név választás a párom miatt alakult így. Kezdetben voltak köztünk kisebb surlódások, de mostanra már Ő is megkedvelte és ma reggel együtt örültünk a jó hírnek. :)
Gratulálok minden indulónak!

Jenni Jungle
uploadfromtaptalk1453452078484.JPG
 
Hatalmas gratula Mindenkinek aki elindult és ilyen csodás akikat készített!!

@giantd Nano akváriumát pedig tátott szájjal irigykedve bámulom 10 perce, egyszerűen gyönyörű!!!
 
Gratulálok mindenkinek! :)

Gyönyörű akváriumok egytől egyig.

Biztosra veszem, hogy nevezni fogok a következőre. :)
 
Először is gratulálok minden résztvevőnek! ;)
Másodszor pedig nem is tudom, hogy mit mondjak... de mégis nagyon köszönöm a bíráknak!!! :) Óriási siker és megtiszteltetés ez számomra! ;)
A tavalyi harmadik HAC és hatodik EAPLC helyezések után, ez csodálatos! ;)

Sajnos ehhez az akváriumhoz nem született napló, így nem tudtátok végignézni az akvárium születését, de annyit így utólag elárulhatok, hogy nagyon bizonytalan volt az egész scape születése. Ennek egyik oka, hogy nagyon sokáig gondolkoztam a méretbeli ugráson (idén remélem összejön), másik pedig, hogy a mindennapjainkat beárnyékolta a kishúgom (Dius) elvesztése.
Nos, végül az Ő emlékének bázisán született a Diana's New Underwater World.
View attachment 3637DNUW_HAC2015_Nagy_Dániel by Dániel Nagy, on Flickr

Mindamellett, hogy tudom, van még hova fejlődni (mind fotóban, úgy a kertészetben is...), még egyszer nagyon köszönöm! ;)

Nagy Dániel
Bocs, hogy ilyen rövid a memóriám, de ez az én régi vasfám ugye? :D Már nincs meg a hirdetésről az üzenet, de nagyon ismerős.
Ha ez az a fa, akkor nem csoda az előkelő helyezés. :D És természetesen gratula!
 
Jaj de jól indul a mai nap!4-ik es 7-ik helyezés!Kellemes meglepetés!Csak az bánt,hogy a dobogóra nem sikerült fellepnem,így kimarad a dijätado(es az emlék pakett). Majd jövőre!Köszönjük a szervezőknek,hogy idén is megtartották-e versenyt!

Az idei layoutod szerintem eddig a legjobb. Kár, hogy már csak az év második felében láthatjuk.
Gratu a helyezésekhez és köszi a nevezést külhonból is :) (y)
 
Köszönjük mindenkinek aki nevezésével hozzájárult, hogy a verseny gazdagabb és színesebb legyen.
Ettől a pillanattól hónap végéig 5% kedvezményt adunk WEBES vásárlásból ha beírod a következő kupont a kosár oldalon:
GA-HAC-PROMO

(y):)

ui: a fenti kupon kedvezmény mellett természetesen a szokásos hűségpontok is járnak!
 
Először is gratulálok minden résztvevőnek! ;)
Másodszor pedig nem is tudom, hogy mit mondjak... de mégis nagyon köszönöm a bíráknak!!! :) Óriási siker és megtiszteltetés ez számomra! ;)
A tavalyi harmadik HAC és hatodik EAPLC helyezések után, ez csodálatos! ;)

Sajnos ehhez az akváriumhoz nem született napló, így nem tudtátok végignézni az akvárium születését, de annyit így utólag elárulhatok, hogy nagyon bizonytalan volt az egész scape születése. Ennek egyik oka, hogy nagyon sokáig gondolkoztam a méretbeli ugráson (idén remélem összejön), másik pedig, hogy a mindennapjainkat beárnyékolta a kishúgom (Dius) elvesztése.
Nos, végül az Ő emlékének bázisán született a Diana's New Underwater World.
View attachment 3637DNUW_HAC2015_Nagy_Dániel by Dániel Nagy, on Flickr

Mindamellett, hogy tudom, van még hova fejlődni (mind fotóban, úgy a kertészetben is...), még egyszer nagyon köszönöm! ;)

Nagy Dániel
Gratulálok a sikeres eredményhez.Nagyon szuper nanot raktál össze.A többi nevezőnek is gratula az akikhez.
 
Sziasztok,

Gratulálok minden résztvevőnek az eredményekhez! Az 1. helyre nem számítottam, még most is nehezen hiszek a szemeimnek :).

Az akvárium fejlődéséről nem sok kép készült, mert az indítás előtt sikerült a fényképezőgépemet sós vízben eláztatni... de a meglévő, gyenge minőségű telefonos képekből hamarosan összerakok egy naplót.

Mégegyszer köszönöm a lehetőséget a GA csapatának!
 
Bocs, hogy ilyen rövid a memóriám, de ez az én régi vasfám ugye? :D Már nincs meg a hirdetésről az üzenet, de nagyon ismerős.
Ha ez az a fa, akkor nem csoda az előkelő helyezés. :D És természetesen gratula!

@Molroth
Igen, a jobb felső rész Tőled van. Az a vonulat két fából van összemókolva... :)
Azoktól a vasfáktól indult az egész ötlet, amiket Tőled hoztam.
 
Back
Oldal tetejére