• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ha a Boltban jársz, elmennék veled, vagy hozzál légyszíves...

micsoda haldokló topik, ideje feldobni kicsit.
Nem megy valaki a GA-ba akivel hétköznap össze tudnék futni a belvárosban (4-6os villamos vonala a pesti oldalon, vagy ettől nem túl távoli találkozópont)?
Oxydator lötyi kéne.
Ha valaki bevállalja dobjon egy privátot és megbeszéljük.

A jelige legyen: 'mert a GA csak nem akar beköltözni a városba' :p:D
Mi hozunk neked, ha akarod. Akkor már csak hozzánk kell elzarándokolni érte.
 
Ha Bécsen keresztülsz jössz, ott tudok egy boltot ahol árulnak oxydator folyadékot, úgyhogy menet közben megveheted nekem :D
De annak is örülnék ha elárulnád a boltot, meg címit, mert március 19-én megyek 2 hétre Bécsbe(munka):);)
 
Itt reagálok a bejegyzésedre, mert bár ide sem pont való, mégis talán jobban, mint a süncsigás topikba :)
De továbbra is fenntartom, ha vmi egyéb cucc szükséges, amit innen rendelnétek, keressetek privátban.
Elviszem, mikor megyünk haza, vagy ide lehet rendelni hozzánk és tovább küldöm vagy viszem...
Néha-néha feltévedek a kleinanzeigen német oldalra, vagy az ugyanilyen nevű íbéj oldalra. A németek tök jó technikákat (lámpák, szűrők stb.) szórnak ki szhugyért :) Ismered az oldalt, jól működik ez a piac? Vagy átverős, mint anno a magyar apród?
 
Én sok mindent vettem a kleinanzeigen oldalon, eddig csak kétszer vertek át, az egyik lehet véletlen is (szűrő folyt, de az eladó bevallása szerint évek óta állt a pinyóban), a másik eladó szándékosan vert át, kifizettem a garnikat és eltűnt mint szürke szamár a ködben.

Ha lehet hozzátok rendelni, akkor a PK sokkal olcsóbb lenne... nyilván mindent kifizetnék előre az eladónak.
 
Itt reagálok a bejegyzésedre, mert bár ide sem pont való, mégis talán jobban, mint a süncsigás topikba :)

Néha-néha feltévedek a kleinanzeigen német oldalra, vagy az ugyanilyen nevű íbéj oldalra. A németek tök jó technikákat (lámpák, szűrők stb.) szórnak ki szhugyért :) Ismered az oldalt, jól működik ez a piac? Vagy átverős, mint anno a magyar apród?
Szia!
Adtam, vettem is a kleinanzeige.de-n, és az aukciós link moderálva.de-n is.
Eddig csak jó tapasztalatom volt vele.
Sokszor hasznàlom az amazon.de-t is, az nagyon jó.
Július 16-i héten megyünk haza.
Ha vmit rendeltek elviszem szívesen.
Nyilvàn nem tudok elvinni 4-5 doboz külső szűrőt,mert viszem az egyik lámpámat, meg a bőröndjeinket, de 1-2 kisebb cuccot beszuszakolok.
 
Én sok mindent vettem a kleinanzeigen oldalon, eddig csak kétszer vertek át, az egyik lehet véletlen is (szűrő folyt, de az eladó bevallása szerint évek óta állt a pinyóban), a másik eladó szándékosan vert át, kifizettem a garnikat és eltűnt mint szürke szamár a ködben.

Ha lehet hozzátok rendelni, akkor a PK sokkal olcsóbb lenne... nyilván mindent kifizetnék előre az eladónak.
Ami még megoldás lehet, hogy vagy ide rendeled meg és tovább postázom neked, ha nincs Mo-ra szállítás vagy vártok amíg megyünk haza.
Viszont mi csak évi 1-2 alkalommal utazunk haza.
 
Back
Oldal tetejére