• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ha a Boltban jársz, elmennék veled, vagy hozzál légyszíves...

Kicsit Off-topic lesz, de nem akarok ezért nyitni külön egy másikat.
Egerben vagy Debrecenben élő vagy arrafelé járó Fórumtársat keresek, aki Budapestet érinti.

Kérem, pü-ben jelentkezzen!
Köszönöm. :notworthy:
 
Sziasztok,

lenne egy olyan kérdésem, hogy valaki a héten vagy jövőhéten nem megy-e véletlenül GA-ba. Sajnos annyi órám lett az egyetemen, hogy nem tudok kimenni. Budapestre kellene hozni halacsokat. Ha valaki arra jár és lenne olyan szíves elhozni nekem azt megköszönném
 
Terveim szerint jövőhét kedden (jan. 26. délelőtt) Budapestről megyek a GA-ba, ha esetleg segíthetek valakinek, szóljon, BP belvárosban lakok. ;)
 
Sziasztok!

Akkor használom ezt a topicot.:whistle:
Amennyiben van olyan, aki Bp..re megy dél felől és tudna nekem segíteni szállítmányozni, kérem jelezze. Dunaújvárosból kellene eljuttatni a csomit. Köszönöm!;)
 
Megy valaki mostanság Redmoort bogarászni? apró letört levágott ágacskák kellenének, de sajna nem jutok el a GAhoz mostanság.
Posta vagy futár; ajándék sör, minden játszik :)
 
Kedves fórum társak!
Megvettem a bemutató termék ATI lámpát,amit Dani ma délután felkínált eladásra.
Szállítani elég necces,ezért keresek valakit,aki el tudná hozni nekem a Green Aquaból Bajára,
vagy annak közelébe.Ha esetleg valakinél a héten , a jövő héten szóba jöhet,kérem privátban jelentkezzen.
Előre is köszi!
 
Sziasztok!
Valaki tervez mostanában látogatást a GA-ban?Két cserép növényt szeretnék mindösszesen.
 
micsoda haldokló topik, ideje feldobni kicsit.
Nem megy valaki a GA-ba akivel hétköznap össze tudnék futni a belvárosban (4-6os villamos vonala a pesti oldalon, vagy ettől nem túl távoli találkozópont)?
Oxydator lötyi kéne.
Ha valaki bevállalja dobjon egy privátot és megbeszéljük.

A jelige legyen: 'mert a GA csak nem akar beköltözni a városba' :p:D
 
micsoda haldokló topik, ideje feldobni kicsit.
Nem megy valaki a GA-ba akivel hétköznap össze tudnék futni a belvárosban (4-6os villamos vonala a pesti oldalon, vagy ettől nem túl távoli találkozópont)?
Oxydator lötyi kéne.
Ha valaki bevállalja dobjon egy privátot és megbeszéljük.

A jelige legyen: 'mert a GA csak nem akar beköltözni a városba' :p:D
Ha nem tudod elintézni szombaton szívesen eldoblak.
 
na de ha eldobsz oda, még vissza is kell jönnöm ;)
Egyébként is van elég dolgod a szabadnapodon. Még remélem hogy valakivel le tudom rendezni munkaidőben.
Ha meg kimegyek GA-ba tuti hogy mást is veszek, úgyhogy kimondottan pénzkimélő hogy olyan messze vannak ;)
Hat visszafele nem tudom, hogy oldjuk meg [emoji3]
Jol van ne hisztikezz irj ha nem jon ossze. Ugy is megyek szombaton korutra ugy hogy szerintem ugy is jonnel velem [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére