• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ha a Boltban jársz, elmennék veled, vagy hozzál légyszíves...

A. Kavicsos

Legenda
Sziasztok!

Tudom hogy a Törökbálinti kirándulásokra Mindenki szívesen talál ürügyet!
De néha előfordul hogy akkor éppen pont nincs az az egy apróság amit még szerettünk volna megvenni és külön futárral megrendelni nem érdemes (nem éri meg), a következő kiruccanást meg mondjuk egy-két hónap múlvára tevervezzük!

Ilyen alkalmakra igénybe vehetnénk egymást a környékünkön élő Akvakertész társak közül!
Vagy egy autóba összeüléssel, vagy előre egyeztetve a boltból a kívánt apróság elhozásával!

Pl.:
Pénteken nem volt dobozos E. parvula mini, amit a "Sárkány állkapcsába" tervezek.
Ezért megkérem az ebben vagy szomszéd (III. és II., XIII.) kerületben ténykedő kolégákat hogy ha a közeljövőben a boltban járnak hozzanak nekem egy dobozzal (természetesen érte megyek)!

Vagy: ekkor és ekkor megyek a Boltba a III. kerületből, van-e kedved velem tartani (van még 6 helyem az autóban), vagy hozzak-e valamit számodra? (-erre inkább nyitottam egy másik topicot: A Boltba megyek, ha velem jönnél, vagy hozak valamit... | Magyar Akvakertész Fórum )

Privát üzenetben pedig egyeztetnénk a részleteket!

Itt leginkább az aktív fórumozó tagokra gondolok!

Az első példa az élő, tehát ebben kérnék segítséget!

Köszönettel!

A.ttila
 
Üdv Mindenkinek!
Sajna vészesen fogy otthon a növénytáp készletem. Pénteken készültem a GA-ba a Wabi happeningre, de sajna munkaügyileg nem tudtam megoldani.
Más megoldást most nem találtam (pedig higgyétek el kerestem) -- ezért segítséget kérnék:
ha valaki ezen a héten jár a boltban, s van bennem bizodalma, kérném, hozzon nekem egy Green Aqua Növény Wellness csomagot, 300 ml kiszerelést.
Átadás-átvételt napközben, mukaidőben a Blaha környékén leginkább, esti órákban az Europarknál (Határ út) vagy a Népligetnél tudnám megoldani.
A lovam életére esküszöm, nem lennék hálátlan! ;)
Köszönöm a figyelmet, a Nap süssön Rátok!
A többit privátban. Köszönettel: Ozz
 
Üdv Mindenkinek!
Sajna vészesen fogy otthon a növénytáp készletem. Pénteken készültem a GA-ba a Wabi happeningre, de sajna munkaügyileg nem tudtam megoldani.
Más megoldást most nem találtam (pedig higgyétek el kerestem) -- ezért segítséget kérnék:
ha valaki ezen a héten jár a boltban, s van bennem bizodalma, kérném, hozzon nekem egy Green Aqua Növény Wellness csomagot, 300 ml kiszerelést.
Átadás-átvételt napközben, mukaidőben a Blaha környékén leginkább, esti órákban az Europarknál (Határ út) vagy a Népligetnél tudnám megoldani.
A lovam életére esküszöm, nem lennék hálátlan! ;)
Köszönöm a figyelmet, a Nap süssön Rátok!
A többit privátban. Köszönettel: Ozz
Én tervezem a pénteki kimenetelt
 
Sziasztok!

Szeretnék kimenni dél körülre pénteken (van mit még tanulnom emers téren is)!
Ha van még aki csatlakozna a II., III. kerületből akkor mehetnénk egy autóval!

Privát üzeneteket várok! (az autó 7 személyes)

segítséget kérnék:
ha valaki ezen a héten jár a boltban, s van bennem bizodalma, kérném, hozzon nekem egy Green Aqua Növény Wellness csomagot, 300 ml kiszerelést.


Zsolt meg tudjuk oldani!
Én kimegyek Törökbálintra!
Késő délután pedig jön hozzám valaki aki Gyálra megy haza!

A többit lelevelezzük!

A.ttila
 
Üdv Mindenkinek!
Sajna vészesen fogy otthon a növénytáp készletem. Pénteken készültem a GA-ba a Wabi happeningre, de sajna munkaügyileg nem tudtam megoldani.
Más megoldást most nem találtam (pedig higgyétek el kerestem) -- ezért segítséget kérnék:
ha valaki ezen a héten jár a boltban, s van bennem bizodalma, kérném, hozzon nekem egy Green Aqua Növény Wellness csomagot, 300 ml kiszerelést.
Átadás-átvételt napközben, mukaidőben a Blaha környékén leginkább, esti órákban az Europarknál (Határ út) vagy a Népligetnél tudnám megoldani.
A lovam életére esküszöm, nem lennék hálátlan! ;)
Köszönöm a figyelmet, a Nap süssön Rátok!
A többit privátban. Köszönettel: Ozz

Szia!

Pénteken én is megyek, szerintem megoldjuk, csak dobj priviben egy számot és onnan hívunk, hogy kinél van a motyód.

Üdv,
Ákos
 
Sziasztok !
Az lenne a kérdésem ,hogy valaki nem -e tudna nekem hozni GA ból ha már arra jár pár db boraras brigittae t ? ( állítólag holnap d.u tól lesz) Gondoltam hátha megy vki blaha környékéről, XV. ker és környékéről GA ba . Legyen szíves az aki tudna nekem ebben esetleg segíteni az írjon :). Kellemetlenséget senkinek nem szeretnék okozni . 2 nagyobb boltban is néztem de csak merah volt de az bőven mind2 boltban, mascula kemény 6 db volt az egyik boltba őket meg is vettem mert nekik még egész szép színük van . És lehet még boraras-mascula vegyes jól is nézne ki.
Előre is köszönöm szépen ha valaki ír.
 
Jövő héten vagy utána lévő héten rendelek a GA-ból, ha esetleg kell valakinek valami "apróság" dobjon egy privát üzenetet és megbeszéljük. Nekem Örs vagy keleti jó és az árat előre kellene utalni.
 
Sziasztok!
Veszprém és környékéről nem tervez valaki látogatást a GA-ba?
Olyasvalami kellene amit shopon keresztül nem tudok megrendelni.
Ha van aki megy, az kérem jelezze!
Előre is köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére