• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ha a Boltban jársz, elmennék veled, vagy hozzál légyszíves...

Luigi13

Legenda
micsoda haldokló topik, ideje feldobni kicsit.
Nem megy valaki a GA-ba akivel hétköznap össze tudnék futni a belvárosban (4-6os villamos vonala a pesti oldalon, vagy ettől nem túl távoli találkozópont)?
Oxydator lötyi kéne.
Ha valaki bevállalja dobjon egy privátot és megbeszéljük.

A jelige legyen: 'mert a GA csak nem akar beköltözni a városba' :p:D
Mi hozunk neked, ha akarod. Akkor már csak hozzánk kell elzarándokolni érte.

SMAdrián

VIP kertész
Ha Bécsen keresztülsz jössz, ott tudok egy boltot ahol árulnak oxydator folyadékot, úgyhogy menet közben megveheted nekem :D
De annak is örülnék ha elárulnád a boltot, meg címit, mert március 19-én megyek 2 hétre Bécsbe(munka):);)

Jopet

Legenda
Itt reagálok a bejegyzésedre, mert bár ide sem pont való, mégis talán jobban, mint a süncsigás topikba :)
De továbbra is fenntartom, ha vmi egyéb cucc szükséges, amit innen rendelnétek, keressetek privátban.
Elviszem, mikor megyünk haza, vagy ide lehet rendelni hozzánk és tovább küldöm vagy viszem...
Néha-néha feltévedek a kleinanzeigen német oldalra, vagy az ugyanilyen nevű íbéj oldalra. A németek tök jó technikákat (lámpák, szűrők stb.) szórnak ki szhugyért :) Ismered az oldalt, jól működik ez a piac? Vagy átverős, mint anno a magyar apród?

Etele

Legenda
Én sok mindent vettem a kleinanzeigen oldalon, eddig csak kétszer vertek át, az egyik lehet véletlen is (szűrő folyt, de az eladó bevallása szerint évek óta állt a pinyóban), a másik eladó szándékosan vert át, kifizettem a garnikat és eltűnt mint szürke szamár a ködben.

Ha lehet hozzátok rendelni, akkor a PK sokkal olcsóbb lenne... nyilván mindent kifizetnék előre az eladónak.

meleagris

Legenda
Itt reagálok a bejegyzésedre, mert bár ide sem pont való, mégis talán jobban, mint a süncsigás topikba :)

Néha-néha feltévedek a kleinanzeigen német oldalra, vagy az ugyanilyen nevű íbéj oldalra. A németek tök jó technikákat (lámpák, szűrők stb.) szórnak ki szhugyért :) Ismered az oldalt, jól működik ez a piac? Vagy átverős, mint anno a magyar apród?
Szia!
Adtam, vettem is a kleinanzeige.de-n, és az aukciós link moderálva.de-n is.
Eddig csak jó tapasztalatom volt vele.
Sokszor hasznàlom az amazon.de-t is, az nagyon jó.
Július 16-i héten megyünk haza.
Ha vmit rendeltek elviszem szívesen.
Nyilvàn nem tudok elvinni 4-5 doboz külső szűrőt,mert viszem az egyik lámpámat, meg a bőröndjeinket, de 1-2 kisebb cuccot beszuszakolok.

meleagris

Legenda
Én sok mindent vettem a kleinanzeigen oldalon, eddig csak kétszer vertek át, az egyik lehet véletlen is (szűrő folyt, de az eladó bevallása szerint évek óta állt a pinyóban), a másik eladó szándékosan vert át, kifizettem a garnikat és eltűnt mint szürke szamár a ködben.

Ha lehet hozzátok rendelni, akkor a PK sokkal olcsóbb lenne... nyilván mindent kifizetnék előre az eladónak.
Ami még megoldás lehet, hogy vagy ide rendeled meg és tovább postázom neked, ha nincs Mo-ra szállítás vagy vártok amíg megyünk haza.
Viszont mi csak évi 1-2 alkalommal utazunk haza.

Oldal tetejére