• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás H - mint Karácsony

Az egyik blue bolt nőstény petés, remélem kihúzza amíg beáll a 30-as kocka, ide a kék tigrisek jönnek.
Ma vízcsere volt, mindenki jól van, alga nincs, ráadásul előbújt a túlélő Greenakvás csiga is amire @ZaCK beszélt rá.

A 100-as makró nem jó ide, mégiscsak az 50-est kellett volna megtartani, így jártam, most vadászhatok egy rövidebbet is hajlított élű akváriumhoz ...73433
73434
73435
 
csak a kék tigrisek maradtak ebben az akváriumban, ma 4-et láttam, megy náluk is a hűtés, a lángmoha valamitől bebarnult.
 
@ezsolt80 - kívánságára egy garnélamentes döglődő lángmoha:
View attachment 78121

illetve 2:
View attachment 78122
igazán megtisztelő... nem is tudom hogy köszönjem meg... talán küldök neked egy kis nem haldoklót.
Igaz múlt héten megnyestem a bestiát:
ha hamarabb tudom elküldtem volna a 20 centis nyesedéket :DDDD
 
A következő robbantás helyszíne ő lesz, egyrészt rühellem a bebarnult lángmohát, másrészt úgy tűnik cyano indult a talajon, szóval logisztikázom, de azt sem tudom mi kerüljön bele .... gondolkodtam sulawesiken, de nem túl jó híreket kaptam nálam tapasztaltabb kollégától, úgy hogy valószínűleg még sem vágok bele egy újabb pénztemetőbe ...
 
Back
Oldal tetejére