• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás H - mint Karácsony

nemjo

Legenda
Az akvárium a nem túl szerencsés, rövid életű Lomis Kocka folytatása.
(Karácsony előtt pár nappal elpattant az akvárium oldalfa és szinte lehetetlennek tűnt másik üveg beszerzése amikor is az itteni közösségből többen is megpróbáltak felkarolni. @Szabó Henrik lett végül a Jézuska és @ezsolt80 közvetítésével majd @Keinrath Adrian közreműködésével hozzám került az akva. Köszönöm még egyszer mindannyiuknak, elsősorban Henriknek, de köszönöm azoknak is (@tsokee , @star67 Csilla) akik hasonlóképpen igyekeztek segíteni!

- 25x25x30 L - hajlított frontüveg
- 10W kínai csíptetős LED
- Eheim Liberty 75 akasztós szűrő (később lehet, hogy megkapja a 2211-et)
- ADA La Plata dekorhomok
- használt ADA Amazónia
- Indiai Vörös megkövesedett fa

- Alternanthera reineckii Mini
- Ammania Sp. Bonsai
- @Keinrath Adrian hozott még valami hasonlót, némi tripartitával keverve, ők is bekerültek, többször is, mert az első 2 próbálkozásra feltöltés után felúsztak.
Ha nem ingyen kapom őket, már kivágtam volna, de így nem lehetett :)


Rendeltem még Cuba-t is, de az végül nem került bele helyhiány miatt.

Jelen pillanatban 1 süncsiga és egy kiselejtezett "narancs" sakura lakja, de pár napon belül mennek bele a blue boltok a vödörből.

Eredetileg Dennerle garnéla-kavics lett volna az aljzat, de a távlati cél az, hogy ide majd a kék tigrisek jönnek, ők pedig a világos aljzaton jobban látszanak majd mint a feketén.

Dec 31.-én indult az akvárium.
 
Ha arra gondolsz amit az SP 610 mohával vittem át, az tényleg van.
Ha terjedne - kidobom alóla a zöldséget, de ennyi még nem zavar.
 
A rotala ismét felúszott, kapott egy utolsó lehetőséget, ha nem sikerül megkapaszkodnia akkor kiszedem és megy valami lángmoha, vagy hasonló a helyére.
 
A 2 süniből csak az egyiket láttam, de üres házat sem találtam. Jött hozzá még kettő + küzdöttem egyet az algával is, itt is megjelent a zöld szőr.
Amint átjön az akasztós szűrő ide - kidobom az úszó növényeket. A növények jól vannak.
 
A 2 süniből csak az egyiket láttam, de üres házat sem találtam. Jött hozzá még kettő + küzdöttem egyet az algával is, itt is megjelent a zöld szőr.
Amint átjön az akasztós szűrő ide - kidobom az úszó növényeket. A növények jól vannak.

Engem sokszor megtréfálnak: nem egyszer egyet látok, aztán kiderül hogy az 2, csak egymás hátán. Nem lehet, hogy a Tieid is ilyen huncuktok?
 
Back
Oldal tetejére