• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Hadrafogatm.. @elektrorudi -nak igaza volt, a kosar reseit boviteni kellett, hogy a viz atfolyjon rajta. Bovites utan tokeletesen mukodik az egesz szerkezet. A meretezessel kicsit elszamoltam magam, majdnem nagyra sikerult a vegen, nem sok hely maradta a gyep es a szkimmer kozott. 😬
Mar csak az akvat kellene gatyaba raznom...
View attachment 83344View attachment 83345
Nem jok az aranyok, tul kicsi ez az akvarium hozza. Jo, rendben, nem kell konyorognod, csak hogy ne kelljen kidobnod es ne erezd elvesztegetett idonek, ideadhatod, befogadjuk Algalandba. De hogy tudd, nem mindenkinek tennenk ilyen nagy szivesseget. :giggle:
 
Inox spin?
Ez az Csilla, adjad meg a bogarat a fejembe!:LOL:
Felirva a bakancslitara..😜
Nem jok az aranyok, tul kicsi ez az akvarium hozza. Jo, rendben, nem kell konyorognod, csak hogy ne kelljen kidobnod es ne erezd elvesztegetett idonek, ideadhatod, befogadjuk Algalandba. De hogy tudd, nem mindenkinek tennenk ilyen nagy szivesseget. :giggle:
Ugye!? En is pont azt neztem, ki kell csereljem az akvat nagyobbra.. a szuro elbir egy nagyobbat, a szekreny is.. vajo itthon feltunne?
Jofejek vagytok, ha megy a haztol a szkimmer, a tietek lesz.. a sok "lomjaimmal" egyszer lehet nekem kell mennem a haztol.. engem is befogadtok?:LOL:
 
Ecset van boven.. A tapozason meg mindig kell korrigalnom. 1ml micro, 3ml macro mellett: vas 0.4, nitrat 15, foszfat 1, gh4, kh 2. Nehany napig nem adagolok microt, majd csokkentem a napi adagot 0.7ml-re.
Jól megírt, részletes napló,gratulálok a dzsungelhez.👍 Szép, csak mintha a CO2-óta kissé elszállt volna az alga. Remélem megtalálod az egyensúlyt.
 
Jól megírt, részletes napló,gratulálok a dzsungelhez.👍 Szép, csak mintha a CO2-óta kissé elszállt volna az alga. Remélem megtalálod az egyensúlyt.
Szia! Igen, jol latod a co2 ota tobb az alga.. kb a co2 ota toredeke idot forditok az akvaban levo novenyekre mint elotte, mindig valami massal foglalatoskodok.
Nem akarom szét offolni feleslegesen, de azzal a Nikonnal nem lehetne ütősebb közeli képeket lőni ??
Biztos lehet, elso gep, meg gyakorolok vele. En eddig ennyit tudtam kihozni belole, remelem ez nem marad igy. ;)
 
Egy utolso "egyben" kep az akvarol, ido elott bontva lesz. A csapdat az Amada lazacoknak allitottam, haloval keptelenseg kifogni oket.
Kozben egy ujabb szkimmerbe is belekezdtem, az alapot ( a belsejet) @star67 Csillatol kaptam, ami nem mas, mint egy Eheim Skim 350. Koszonom Csilla! 🤗 A megmunkalasa meg nagyon feluletes, tesztelesig nem is forditok erre tobb energiat, csak ha jol teljesit..
DSC_0345.JPGIMG-a096635df10d5a531a02800feee3aeb7-V.jpgIMG-417c49d22db824762a905b980ef3b5df-V.jpg
 
Back
Oldal tetejére