• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Lassan tökéletesen eltűnik a hardscape. A gyeped meg olyan vastag, mint egy kényelmes matrac. Brutál szép lett.
Az albidára még mindig pályázom.;)
 
Lassan tökéletesen eltűnik a hardscape. A gyeped meg olyan vastag, mint egy kényelmes matrac. Brutál szép lett.
Az albidára még mindig pályázom.;)
Csilla, ha megyek Bp.-re, kiszedem és viszem magammal, a Tiéd lehet. Remélem több sikerrel jársz vele, nálam nem igazán érzi jól magát.
 
Csilla, ha megyek Bp.-re, kiszedem és viszem magammal, a Tiéd lehet. Remélem több sikerrel jársz vele, nálam nem igazán érzi jól magát.
Nagyon köszönöm :love:, nálam ez az egyik túlélő növény a bucék mellett.
Az is igaz, nálam nem fojtogatja őket ilyen zöld dzsungel, mint nálad.:unsure:
 
Nagyon köszönöm :love:, nálam ez az egyik túlélő növény a bucék mellett.
Az is igaz, nálam nem fojtogatja őket ilyen zöld dzsungel, mint nálad.:unsure:
Nálam a gyep előtt is csak erőlködött. Sajnálom, hogy ilyen amilyen, mert az egyik kedvenc növény lenne a színe és a levélforma miatt. Ma ismét a fele levelét vagdosnom kellett..
 
Ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy Mohamedhez... sehol nem talatam megfelelo meretu szkimmert alacsony vizoszlophoz, igy keszitek egyet. Meg csak felig van osszehegesztve, nincs csiszolva.. nagyon feluletes az egesz, de a lenyeg latszik. 20cm vizoszloptol lesz hasznalhato.
IMG-36943092a33f460a9d86f020c2e6a86c-V.jpgIMG-cb49adc03f111084080702e64712f084-V.jpgIMG-be3928cdb3269d0fcbcb2172e9aad06b-V.jpg
 
Ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy Mohamedhez... sehol nem talatam megfelelo meretu szkimmert alacsony vizoszlophoz, igy keszitek egyet. Meg csak felig van osszehegesztve, nincs csiszolva.. nagyon feluletes az egesz, de a lenyeg latszik. 20cm vizoszloptol lesz hasznalhato.
View attachment 82875View attachment 82877View attachment 82878
Eddig azt hittem, nem lehet nagyobb dobás, mint fából vaskarikát csinálni...
De lehet... ! Koracélból üvegcsövet! 👍
 
Mester! Ismét leborulok nagyságod előtt!
Mikor lesz inox albida bokrod?:unsure:
Koszonom Csilla, aranyos vagy! Az Albida bokor inoxbol tervbe van, mert amit Neked igertem eleg cudarul nez ki.. remelem addig kibirja, amig hozzad er..
Ezt nem hiszem el! Mivel rukkolsz meg elo?
Ez király, én sem hiszem el.:);)👍
Hat van meg nehany dolog a fejemben, csak idom nincs megvalositani..
A következő lépés az üveg-megmunkálás kitanulása és üveg lilyk sajátkezű gyártása. :D Grat.
Koszonom! Szivesen kitanulnam a szakmat!
Eddig azt hittem, nem lehet nagyobb dobás, mint fából vaskarikát csinálni...
De lehet... ! Koracélból üvegcsövet! 👍
Koszonom! Fabol vaskarikat mar keszitettem ;)
 
Most mar csak legyen idom megtanulni hasznalni...:oops:
View attachment 83025
Ez milyen gép? Objektív?
Azt biztos hogy a beállításokkal el lehet játszani, de automatán is szép képeket csinál. Akváriumhoz persze vaku nélkül.
Nekem van rajta egy sima UV szűrő rácsavarozható lencse, ami azért is jó, mert védi az objektív lencséjét.(Ha idaütődik valamihez, egy olcsóbb lencse sérül meg)
 
Ez milyen gép? Objektív?
Azt biztos hogy a beállításokkal el lehet játszani, de automatán is szép képeket csinál. Akváriumhoz persze vaku nélkül.
Nekem van rajta egy sima UV szűrő rácsavarozható lencse, ami azért is jó, mert védi az objektív lencséjét.(Ha idaütődik valamihez, egy olcsóbb lencse sérül meg)
Szia! Nikon d5600, 18-140mm objektivvel. Uv szurot, pot akumlatort, es napellenzot is szerettem volna, de nem volt keszleten. Taskat, lencsetisztitot, tavvezerlot, es 2db 64gigas kartyat vettem hozza.
Letoltottem a manual-jat, lesz mit atolvasni, es gyakorolni. A menuje egesz baratsagosnak tunik, egesz atlathato, konnyen megtalaltam rajta mindent igy elsore.
 
Szia! Nikon d5600, 18-140mm objektivvel. Uv szurot, pot akumlatort, es napellenzot is szerettem volna, de nem volt keszleten. Taskat, lencsetisztitot, tavvezerlot, es 2db 64gigas kartyat vettem hozza.
Letoltottem a manual-jat, lesz mit atolvasni, es gyakorolni. A menuje egesz baratsagosnak tunik, egesz atlathato, konnyen megtalaltam rajta mindent igy elsore.
Nekem régebbi, d3300 van. Jó leírása volt.A neten 2 féle manualt találtam hozzá, az egyik egy alap, a másik Referencia útmutató néven futott, és részletesebb volt. Jó szórakozást. 👍
 
Back
Oldal tetejére