• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Az utobbi nyirast nehezen akarjak kiheverni a novenyek. A mc nehany napja kezd uj erore kapni, mar ugy volt, megint ujra kell rakjam. Valamit tuti nem jol csinalok a nyirasaval. A hetvegen ha lesz energiam, a hateret kicsit rendezem. Innen is kiszedem a Bacopa australis-t, es a hc-t.
IMG-4f12420884cf3c0bc88582e44b704516-V.jpgIMG-b33578bde3aebbf24dba920e92aeee21-V.jpgIMG-d2d53816c6b99b833ad2c53c6e3a695d-V.jpg
 
Az albida és a monte carlo így is irigylésre méltó!
A Tropoca CO2-t használod is vagy csak dekoráció ott az akvárium mellett?:unsure:
Koszonom! Azt veszem eszre, a monte carlo szereti az eros tapozast. Igy szep dus lesz. A crypto, viszont csak tisztes tavolsagbol szep. Erosen gondolkodom, hogy kiszedem az akvabol. Bosszant, hogy 1levelet hoz, 2-t hullajt.. vagy valamikor forditva..
A nano co2 az irodai nano akvahoz van tervezve, de ha igy haladok az inditassal, lehet mar nem fogom megelni.. addig dekoraciokent funkcional a kis muszer.
 
A crypto, viszont csak tisztes tavolsagbol szep. Erosen gondolkodom, hogy kiszedem az akvabol. Bosszant, hogy 1levelet hoz, 2-t hullajt.. vagy valamikor forditva..
Ha kipaterolnád az albidát, én szívesen befogadom, mert ez az egyik (a kb.3 fajta növényből), ami meg érthetetlen módon nem pusztul el nálam, sőt!
 
Ha kipaterolnád az albidát, én szívesen befogadom, mert ez az egyik (a kb.3 fajta növényből), ami meg érthetetlen módon nem pusztul el nálam, sőt!
@Gyukker , ez állat lett! 👍

Aki megnézi a videód, tutira küldi az előjegyzést a következő darabra, az ADA meg letiltat, mert esni fog miattad a forgalma.:ROFLMAO:
Csilla, ha kiszedem, a Tied! En nem vagyok kibekulve vele, ma is kb a fele levelet le kellett vagdosnom.. mar megfordult a fejemben, hogy kiszedem.
Koszonom az kedves szavakat! A szuro nagyon jol mukodik, elegedett vagyok vele minden teren. Az Ada-nak nem hiszem, hogy fejtorest okozok, nem hiszem, hogy lesz folytatas. Ha megis, akkor max 2-3db.. ennyihez mar eleg sok alkatresz megvan...
 
Arohamsisakoséletbe! Egyáltalán be van kapcsolva a Gyukker Jet? Csutkára tekertem a hangerőt, de úgy sem hallok semmit. :p
Szia! Sajnos a video nem adja vissza a valosagot. Kicsit hangosabb a vizpumpa, mint amire szamitottam, az Eheim Classic 2213-hoz tudnam hasonlitani. Nem veszes, de engem egy kicsit zavar. A szekrenybe nem fer be a szuro, igy cserelni fogom a vizpumpat... Ezt leszamitva tokeletesen szuperal! :)
 
Back
Oldal tetejére