• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Gyukker 45 lityise

mmccannon

Legenda
Koszonom! Ketes volt, hogy megmarad, az elso honapokban eleg cudarul nezett ki. Meg most is 2 levelet hoz, 1-et hullajt, de mar kezd kupalodni..
Úgy tapasztalom, hogy ő egy kicsit komótosabb fajtársainál. Nekem a talajszűrős Ohoyamatsumi bölcsőjében van, és bírja. Igaz, mivel nincs erősen megvilágítva, inkább széltében gyarapodik, semmint hosszában. De így is az egyik kedvencem. :)

Gyukker

Főkertész
Úgy tapasztalom, hogy ő egy kicsit komótosabb fajtársainál. Nekem a talajszűrős Ohoyamatsumi bölcsőjében van, és bírja. Igaz, mivel nincs erősen megvilágítva, inkább széltében gyarapodik, semmint hosszában. De így is az egyik kedvencem. :)
Nekem alapbol nem sok szerencsem van a cryptokhoz.. itt a parva szepen lassan elfogy a mc kozul. A nagy akvaban is inkabb fogy a parva, mint szaporodna, a lutea is cudar.. na de ott hatha a co2-tol eszkez ternek.

mmccannon

Legenda
Nekem alapbol nem sok szerencsem van a cryptokhoz.. itt a parva szepen lassan elfogy a mc kozul. A nagy akvaban is inkabb fogy a parva, mint szaporodna, a lutea is cudar.. na de ott hatha a co2-tol eszkez ternek.
Drukkolok, hogy észhez térjenek.
Már csak azért is, mert amíg csak halaztam, a legmostohább körülmények között is a cryptók bírták a legjobban. Jobban, mint az anubiasok.

Oldal tetejére