• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Na, akkor a minőségellenőrzés megvolt!
Legalább nem esett bele, mint @Szella Bolyhoskája.;)

Az akva oldalában, az orchidea előtt az egy wabi?
Eppen nem esett bele, viszont a labait jol belemosta az akvaba, majd jol megrazta.🤭
Az egy uvegtal valami borostyannal.
Biztos szereti a szénsavas vizet! :LOL:
Remelem nem szokik ide, nincs kedvem folyamatosan takaritani utana. 🙃
 
Tisztelt moderatorok, koszonom a naplo atnevezeset! 🍻

A nehany fos takarito brigad csodat tett, nehany nap alatt kivikszoltak az akvat. Noveny, fa, ko, uveg, minden szep tiszta lett. Terveztem 4darab Oto-t is, de ugy erzem nem lesz rajuk szukseg, helyettuk egyeb halakon gondolkodhatok.
A novenyek szepen lassan novogetnek. Egyedul a Hm nem tetszik, ugy erzem tapanyaghianya lehet, ezert holnaptol ujabb 1-1 pumpat emelek a tapozason.
IMG-760adaecec196d2e81e9242eccb87fc1-V.jpgIMG-2f3062e797e3009f6d3474b932b9d888-V.jpgIMG-6ceb0e4f972b0971bc3c4241d7d586cd-V.jpgIMG-ce3c870151ef535b7e3c7a450a778d52-V.jpg
 
Tudom, mert minden nap szemem előtt van a kistesója. :love:
Koszonom Mary, aranyos vagy es orulok, hogy tetszik a kis tesoja a 45 litetes.
De konkretan azert tartom magam zseninek, mert sikerult a fenykepezorol feltenni a fotokat a szamitogepre, onnan feltolteni Drive-ra, es a Drive mappajat megosztani ugy, hogy latni is lehessen. Ugyanis azt erdemes tudni rolam, hogy eleg analfabeta vagyok az ilyenekhez. A jovo heten mar lehet nem is fog sikerulni.😬
 
Koszonom Mary, aranyos vagy es orulok, hogy tetszik a kis tesoja a 45 litetes.
De konkretan azert tartom magam zseninek, mert sikerult a fenykepezorol feltenni a fotokat a szamitogepre, onnan feltolteni Drive-ra, es a Drive mappajat megosztani ugy, hogy latni is lehessen. Ugyanis azt erdemes tudni rolam, hogy eleg analfabeta vagyok az ilyenekhez. A jovo heten mar lehet nem is fog sikerulni.😬
No, akkor a kispesti analfabéta tiszteletbeli kistesónak fogad. Addig sem jutottam, ameddig Te. :D
 
Mérhetetlenül becsülöm azokat, akik nem tömik tele növénnyel az akváriumukat! :) Én soha nem tudom, hogy mennyi az elég, és jellemzően több a növény az akváriumban, mint a víz.

Nagyon jó az akva, és tetszik, hogy nem standard méret! 👍
Koszonom! Nem tudom ez az allapot meddig marad meg. Nagyon nem szeretnem elereszteni a gyeplot, mert nekem is igy lazabb novenyzettel jobban tetszik a berendezes, mint ha egy dzsumbuj lenne. 👍
 
Lassan, de biztosan, akarom mondani jo gyorsan fogynak a probara szant 500ml-s Ada tapok. Gondolom nem fogok semmi ujdonsagot mondani azzal, hogy nem egy koltseghatekony megoldas 110literes akvariumba lotybolni. Az akvarium inditasakor annyi eselyt adtam a tapnak, amig kitart. Nehany het utan kijelenthetem, hogy jol sikerult a start, es szo szerint teljesen algamentes minden (uveg, ko, noveny), igy nem hinnem, hogy valtani fogok masra.
20200725_185721.jpg
Egy karbantartas elotti foto:
DSC_0086.JPG
 
Back
Oldal tetejére